Trečia BC Kretingos pergalė iš eilės

Turnyrinė lentelė. Kretingos komanda likus 7 turams iki reguliaraus sezono pabaigos su 16 pergalių ir 7 pralaimėjimais kartu su Kauno raj. ,,Omega” dalinasi 3-4 vietas.

Vasario 2 d. kretingiškiai išvykoje 84:81 [26:16; 17:22; 20:12; 21:31] palaužė VDU (10 pergalių, 13 pralaimėjimų) komandos pasipriešinimą. Kretingos komanda puikiai pradėjo rungtynes ir jau po pirmo kėlinio pirmavo 10 taškų (10 min. 26:16), bet antrajame kėlinyje VDU sumažino atsilikimą perpus (20 min. 48:43). Įpusėjus lemiamam ketvirčiui po A. Valiulio tritaškio kretingiškiai turėjo ir 18 taškų persvarą (35 min. 75:57), o prasidėjus paskutiniajai minutei 9 taškų persvarą (39 min. 82:73). Likus 2 sekundėms komandas skyrė tik trys taškai (84:81), maža to Kretingos komanda prarado kamuolį, bet paskutinę sekundę mestas J. Liesio tritaškis tikslo nepasiekė ir pavyko pasiekti dramatišką pergalę.
Kretingos ,,Kretinga”: Albertas Valiulis (5/7 tritaškiai) – 20, Aidas Viskontas – 17, Martynas Airošius – 15, Rytis Zabita (14 atk. kamuolių) – 12, Linas Jonuška – 8, Tadas Maželis – 7, Mantas Kudys – 3, Edgaras Danys – 2, Henrikas Lubinas.
VDU komandai Rokas Grėbliūnas pelnė 16, Vainius Steponavičius – 14 taškų.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais vasario 9 d. su turnyrinės lentelės kaimynais Kauno rajono ,,Omega” (16 pergalių, 7 pralaimėjimai), o vasario 10 d. išvykoje sieks revanšo prieš Marijampolės ,,Sūduvą – Mantingą II” (10 pergalių, 12 pralaimėjimų).