Pralaimėjimas namie, pergalė išvykoje

BC Kretinga

Turnyrinė lentelė. Kretingos komanda po pralaimėjimo namie turnyrinės lentelės kaimynams Kauno rajono ,,Omegai“ ir revanšo prieš Marijampolės ,,Sūduva – Mantinga II“ turnyrinėje lentelėje su 17 pergalių ir 8 pralaimėjimais dalijasi 3-5 vietas.

Vasario 9 d. Kretingos komanda namuose 85:90 [11:23; 20:17; 23:24; 31:26] nusileido turnyrinės lentelės kaimynams Kauno rajono ,,Omegai“ (18 pergalių, 7 pralaimėjimai). Šiame susitikime kretingiškiai nuo pat susitikimo pradžios užstrigo kibioje varžovų gynyboje ir po pirmo kėlinio atsilikinėjo 12 taškų (10 min. 11:23), o besibaigiant antrajam kėliniui – 17 taškų (17 min. 23:40). Lemiamo kėlinio pabaigoje savo sirgalių palaikomi kretingiškiai kilo į lemiamą šturmą ir po M. Airošiaus dvitaškio komandas skyrė tik 3 taškai (37 min. 74:77). Tie patys 3 taškai komandas skyrė ir po T. Maželio dėjimo paskutiniąją susitikimo minutę (40 min. 83:86), bet per likusį laiką taškus rinko tik svečiai taip įtvirtindami savo pergalę.
Kretingos ,,Kretinga“: Aidas Viskontas (3/4 tritaškiai, 6 rez. perdavimai, 23 naud. balai) – 19, Tadas Maželis (7/10 dvitaškiai, 3 per. kamuoliai) – 16, Linas Jonuška (3/5 tritaškiai) ir Martynas Airošius po – 13, Rytis Zabita (5/5 dvitaškiai, 19 naud. balų) – 11, Albertas Valiulis – 9, Mantas Kudys – 4, Edgaras Danys.
Kauno rajono ,,Omegos“ komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Darius Gvezdauskas 22 taškai, Gytis Brazauskas 17, o buvęs Kretingos komandos narys Steponas Markus – 12.

Vasario 10 d. kretingiškiai išvykoje 110:103 [29:24; 21:22; 19:24; 28:27; 13:6] po pratęsimo palaužė Marijampolės ,,Sūduvą – Mantingą II“ (11 pergalių, 14 pralaimėjimų). Šiame susitikime kretingiškiai ketvirtajame kėlinyje turėjo 11 taškų deficitą (35 min. 83:72), bet likus 12 sekundžių M. Airošius pataikė abi baudas, o nepavykus paskutinei šeimininkų atakai teko žaisti pratęsimą (97:97). Pratęsimą spurtu 7-0 pradėję kretingiškiai iškovojo pergalę ir atsirevanšavo varžovams už pralaimėjimą namie.
Kretingos ,,Kretinga“: Rytis Zabita (10/13 dvitaškiai, 14 atk. kamuolių, 34 naud. balai) – 23, Tadas Maželis (8/11 dvitaškiai, 5 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai, 24 naud. balai) – 21, Aidas Viskontas (4/6 tritaškiai, 8 rez. perdavimai, 21 naud. balai) ir Martynas Airošius (7/10 dvitaškiai, 6 rez. perdavimai) po – 19, Albertas Valiulis – 15, Edgaras Danys – 7, Linas Jonuška – 6, Mantas Kudys, Henrikas Lubinas.
Marijampoliečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Jaunius Davniukas 22, Domanto Sendos sąskaitoje 18 taškų.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais vasario 16 d. 18:30 val. Klaipėdoje prieš vietos LCC tarptautinį universitetą (11 pergalių, 13 pralaimėjimų), vasario 17 d. taipogi išvykoje su Ukmergės ,,Olimpu“ (14 pergalių, 11 pralaimėjimų).