BC Kretingai pergalių pasiekti nepavyko

Lapkričio 29 d. Kretingos komanda išvykoje 73:82 [24:18; 23:220; 10:28; 16:16] nusileido prieš lygos lyderius Vilkaviškio ,,Perlą” (10 pergalių). Rungtynes sėkmingiau pradėjo Kretingos komanda, kuri po dviejų kėlinių turėjo 9 taškų persvarą (20 min. 47:38), bet po labai nesėkmingo trečio kėlinio, kurio metu buvo pelnyta tik 10 taškų, varžovai išsiveržė į priekį (30 min. 57:66).Įpusėjus ketvirtam kėliniui komandas, po kapitono L. Jonuškos dvitaškio, skyrė tik taškas (35 min. 67:68), bet vėliau aikštės šeimininkai nutolo ir Kretingos komandai nepavyko perlaužti rungtynių.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai” atstovavo: Domininkas Matutis (8 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai, 31 naud. balas) – 26, Linas Jonuška – 12, Rytis Zabita (5/7 dvitaškiai, 12 atk. kamuolių, 19 naud.balų) ir  Rokas Šimkevičius po – 11, Tadas Maželis (5 rez. perdavimai) – 7, Kornelijus Stonkus – 5, Tadas Budrys – 1, Arnas Sabaliauskas.

Vilkaviškio ,,Perlas”: Domantas Senda (7 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai) – 22, Rokas Čepanonis – 16.

Lapkričio 30 d. kretingiškiai namuose po dramatiškos kovos 85:86 [22:15; 28:23; 15:22; 20:26] nusileido prieš Kauno Technologijų universitetą (5 pergalės, 4 pralaimėjimai). Rungtynes vėl sėkmingiau pradėjo Kretingos komanda, antrajame kėlinyje po R. Šimkevičiaus dvitaškio susikrovė didžiausią varžybose 18 taškų persvarą (18 min. 48:30), bet per likusį pirmosios rungtynių dalies laiką Kauno studentai sušvelnino savo atsilikimą (20 min. 50:38). Įpusėjus trečiajam kėliniui Kretingos komanda vėl susigrąžino 16 taškų persvarą (25 min. 59:43), bet tada varžovai surengė spurtą10-0 ir sugrįžo į kovą (28 min. 59:53). Po triejų kėlinių 5 taškų persvarą dar turėjo Kretingos komanda (30 min. 65:60). ketvirto kėlinio pabaiga susiklostė labai dramatiškai, prasidėjus paskutinei kėlinio minutei svečiai pirmavo 4 taškais (80:84), bet tada Kretingos komandą į priekį tempė komandos įžaidėjas D. Matutis pataikęs tritaškį ir likus 7 sekundėms po dvitaškio išvedė šeimininkus į priekį (85:84). Vis dėl to varžovai surengė sėkmingą lemiamą ataką, po K. Lukošiaus puolime atkovoto kamuolio su sirena pelnę pergalingus du taškus. Po šių nesėkmių Kretingos komanda smuktelėjo į vienuoliktą turnyrinės lentelės poziciją.

Kretingos ,,Kretinga”: Rytis Zabita (10 atk. kamuolių, 3 blokai) – 20, Kornelijus Stonkus (6 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai, 21 naud. balas) – 14, Domininkas Matutis (5 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai) ir Rokas Šimkevičius (5/7 dvitaškiai) po – 13, Linas Jonuška – 10, Tadas Maželis (5 rez. perdavimai) ir Tadas Budrys po – 6, Ignas Andriuškevičius – 2, Rimvydas Brencius (6 atk. kamuoliai) – 1, Arnas Sabaliauskas.

KTU: Paulius Steikūnas (9 atk. kamuoliai, 27 naud. balai) – 22, Kristupas Lukošius (7/11 dvitaškiai, 5 rez. perdavimai, 24 naud. balai) – 18.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais gruodžio 7 d. 1 val. Kretingoje su Ukmergės ,,Olimpu” (3 pergalės, 6 pralaimėjimai).