Su lyderiais sužaidė skirtingai

BC Kretinga

Praėjusį savaitgalį karštą buvo Kretingoje, kur A. Mikaločiaus komandos laukė dvikovos su dviems labai pajėgiais varžovais, kur vienose rungtynėse pritrūko sėkmės, o kitose buvo pasiekta pergalė prieš iki tol be pralaimėjimų žengusį Kauno ,,Atletą“. Kretingos komanda šiuo metu turnyro lentelėje užima penktą poziciją.

Lapkričio 22 d. Kretingos komanda namuose po atkaklios kovos 76:80 [12:26; 27:18; 21:16; 16:20]nusileido prieš praėjusio sezono vicečempionus Raseinių ,,Raseinius“ (4 pergalės, 4 pralaimėjimai). Kretingos komanda labai prastai pradėjo rungtynes ir įpusėjus pirmajam kėliniui nuo varžovų atsilikinėjo 2:17 (6 min.), vis dėl to puikiai sužaistas antas kėlinys atkūrė intrigą ir po jo komandas skyrė tik 6 taškai (20 min. 38:44). Nors ,,Raseinių“ komanda trečiajame kėlinyje vėl įgijo dviženklę persvarą (25 min. 43:54), kretingiškiai nenuleido rankų ir kėlinys pasibaigė esant lygiam rezultatui 60:60 ir tapo aišku, kad rungtynių baigtis spręsis lemiamame kėlinyje. Ketvirtajame kėlinyje aikštėje vyko tikras ,,nervų karas“, priekyje buvo tai viena, tai kita komanda, bet nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros, vis dėl to paskutines dvi minutes taškų nepelnę kretingiškiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Šiame susitikime kretingiškiams ,,koja vėl kišo“ netaiklūs baudų metimai (13 iš 26, 50 proc.).

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Rokas Šimkevičius (8 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai, 24 naud. balai) – 23,  Domininkas Matutis (6 rez.perdavimai, 6 išprov. pražangos, 19 naud. balų) – 13, Tadas Maželis ir Tadas Budrys po – 9, Linas Jonuška ir Rytis Zabita po – 8, Kornelijus Stonkus – 6, Arnas Sabaliauskas, Rimvydas Brencius ir Ignas Andriuškevičius.

Raseinių ,,Raseiniai“: Gediminas Butkus – 27, Jonas Levickas – 15.

Lapkričio 23 d. kretingiškiai vėl namuose 83:71 nugalėjo iki šiol be pralaimėjimų žengusį Kauno ,,Atleta““ (7 pergalės, 1 pralaimėjimas). Svečiai geriau pradėjo rungtynes, tačiau pirmo kėlinio viduryje Arimanto Mikaločiaus treniruojami kretingiškiai perėmė iniciatyvą, laimėjo penkių minučių atkarpą „sausu“ rezultatu 13:0 ir įgijo dviženklę persvarą (6 min.17:7). Nors antrame ketvirtyje „Atleto“ vyrai buvo atkūrę intrigą, bet šeimininkai surengė dar vieną sėkmingą atkarpą ir padidino savo skirtumą, kuris lemiamo kėlinuko pradžioje buvo pasiekęs įspūdingą 22 taškų ribą (74:52). Nors ketvirtame kėlinyje svečiams ir pavyko aptirpdyti skirtumą, bet arčiau kretingiškiai varžovų neprisileido ir šventė puikią pergalę.

Kretingos ,,Kretinga“: Rokas Šimkevičius (4 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai) – 19, Tadas Maželis (19 naud. balų) – 15, Domininkas Matutis (7 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai), Kornelijus Stonkus (10 išprov. pražangų, 16 naud. balų) ir Rytis Zabita (5/5 dvitaškiai, 21naud. balas) po – 12, Linas Jonuška – 9, Rimvydas Brencius ir Tadas Budrys po – 2, Arnas Sabaliauskas.

Kauno ,,Atletas“: Rokas Mačiulis – 19, Robert Subotkvič – 15.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais lapkričio 29 d. išvykoje su Vilkaviškio ,,Perlu“ (9 pergalės), o lapkričio 30 d. 16 val. priims Kauno ,,KTU“ (3 pergalės, 4 pralaimėjimai) komandą.