Antrąją pergalę iškovojo „Garso impulso” komanda

2017 m. liepos 3 d. Kretingos centriniame stadione buvo sužaistos lauko 5 prieš 5 krepšinio varžybos. Jose susitiko turnyro debiutantai Kūlupėnų komanda su „Garso impulso“ komanda. Dėl blogų oro sąlygų niekaip neįsibėga turnyras, bet tikėkimės orai pagerės ir turnyras vyks sklandžiai.

Antrosios turnyro varžybos prasidėjo „Garso impulso“ komandos dominavimu, o Kūlupėnų komanda pirmuosius taškus pelnė sužaidę pusė pirmojo kėlinio. Pirmajame kėlinyje „Garso impulso“ komanda į priekį vedė komandos naujokas Vytautas Navalinskas, kuris pelnė 6 taškus bei puikiai sukūrė progas komandos draugams. Po pirmojo kėlinio Plungės komanda pirmavo 16-7. Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, bet kėlinio gale „Garso impulso“ komanda surengė spurtą ir taip laimėjo kėlinį 16-10 bei po dviejų kėlinių pirmavo 32-17. Trečiajame kėlinyje puikiai gynėsi Kūlupėnų komanda, kuri į savo krepšį praleido tik 8 taškus, o po Šarūno Stalmoko tritaškio kėlinio pabaigoje, Kūlupėnų komanda priartėjo iki 8 taškų (32-40). Ketvirtajame kėlinyje „Garso impulso“ žaidėjas Vytautas Danys įmeta 6 taškus iš eilės, o po to 6 taškus prideda Ovidijus Kaminskis ir taip Plungės „Garso impulso“ komanda įgyja solidžią persvarą bei švenčią antrąją pergalę turnyre.

Kūlupėnai 43 – 64 Plungės „Garso impulsas“
Rezultatyviausi Kūlupėnų žaidėjai: Šarūnas Stalmokas ir Sigitas Einikis po 13 tšk., Žygimantas Narvilas – 8 tšk., Donatas Bumblys – 5 tšk., Gediminas Mažeika – 4 tšk.
Rezultatyviausi Plungės „Garso impulso“ žaidėjai: Gediminas Jakštas – 15 tšk., Ovidijus Kaminskis – 12 tšk., Vytautas Navalinskas – 11 tšk., Vytautas Danys – 9 tšk., Valentinas Gadliauskas ir Marius Riepšas po 5 tšk., Julius Paulauskas – 4 tšk., Žilvinas Kubilius – 2 tšk.