Prasidėjo lauko 5×5 A taurės turnyras

2017 m. birželio 27 d. Kretingos centriniame stadione prasidėjo lauko 5 prieš 5 krepšinio turnyras, kuriame dalyvaus 10 komandų. Komandos suskirstytos į 2 pogrupius. Daugiau informacijos apie vykdymo sistemą rasite A taurės nuostatuose. Pirmosiose turnyro varžybose susitiko Plungės „Garso impulsas“ ir KK „Riflis“ komandos.

Pirmosios turnyro varžybos prasidėjo nervingai, nė viena komanda negalėjo pelnyti taškų pirmąsias dvi minutes, kol „Garso impulso“ komandos vadovas pelnė taškus iš po krepšio. Kėlinys buvo gynybinis ir po pirmojo kėlinio 14-8 pirmavo Plungiškiai. Antrajame kėlinyje savo spurtą surengė Ovidijus Kaminskis, kuris kėlinio pradžioje pelnė 7 taškus iš eilės. Kėlinio pabaigoje „Garso impulso: komanda turėjo rekordinę persvarą 30-13, bet geriau kėlinio pabaigą sužaidę KK „Riflio“ komanda neleido varžovams įgyti dar didesnės persvaros. Po dviejų kėlinių KK „Riflio“ komanda atsiliko 21-33. Trečiasis kėlinys prasidėjo vėl O. Kaminskio dominavimu po varžovų krepšiu, jis pelnė 6 taškus iš eilės ir leido trečiojo kėlinio viduryje komandai pirmauti 41-25. Trečiasis kėlinys baigėsi 15-10 (bendras rezultatas 48-31) Plungės „Garso impulso“ naudai. Ketvirtajame kėlinyje didelės kovos nebebuvo, bet KK „Riflio“ komanda kovojo iki galo ir ketvirtąjį kėlinį laimėjo 12-9, bet pirmąsias šio sezono varžybas laimėjo debiutantai – Plungės „Garso impulso“ komanda.

KK „Riflis“ 43 – 57 Plungės „Garso impulsas“
Rezultatyviausi KK „Riflio“ žaidėjai: Matas Puotkalis – 12 tšk., Simas Mažionis ir Marius Jurkus po 8 tšk., Andrius Aurila – 6 tšk., Tomas Račkus – 5 tšk., Antanas Stonkus – 4 tšk.
Rezultatyviausi Plungės „Garso impulso“ žaidėjai: Ovidijus Kaminskis – 19 tšk., Gediminas Jakštas – 15 tšk., Valentinas Gadliauskas – 7 tšk., Tomas Domarkas – 5 tšk., Žilvinas Kubilius – 4 tšk., Aurimas Zaburas – 3 tšk.