Pasibaigė A taurės pogrupio varžybos (paaiškėjo visos ketvirtfinalio komandos)

2016 m. rugpjūčio 3 d. Kretingos centriniame stadione dvi varžybas sužaidė A ir B pogrupio komandos. Pirmosiose varžybose susitiko „Bikap“ komanda ir „Linksmiau“ komanda, o antrose varžybose susitiko „Romos“ ir „Už pervažos“ komandos.

Pirmosiose varžybose susitiko „Linksmiau“ komanda ir „Bikap“ komanda, kuri komanda pralaimi, ta baigia A taurės čempionatą, nes užima 5 vietą pogrupyje. Varžybos prasidėjo lygia dvikova ir po pirmojo kėlinio 10-9 pirmavo „Bikap“ komanda. Antrasis kėlinys kaip jau įprasta „Linksmiau“ komandai yra tragiškas, kuriame labai sunkai sekasi rinkti taškus. „Bikap“ komanda tuo ir pasinaudoja bei antrąjį kėlinį laimi 17-7 ir įgyja solidžią 11 taškų persvarą. Trečiame kėlinyje „linksmiau“ komanda vėl pradeda rinkti taškus ir trečiąjį kėlinį komandos sužaidžia lygiai 18-18. Ketvirtasis kėlinys tampa gynybiniu, „Bikap“ komandai sunkiai sekasi rinkti taškus ir per kėlinį įmeta vos 4 taškus, bet „Linksmiau“ komanda įmeta tik 8 taškus bei pralaimi varžybas. „Bikap“ komanda laimėjusi šias varžybas pogrupyje dėl geresnio taškų santykio užima antrąją vietą.
„Bikap“ 49 – 42 „Linksmiau“
    Rezultatyviausi „Bikap“ žaidėjai: Andrius Razma – 14 tšk., Aurelijus Baltrimas – 13 tšk., Elijus Bertužis – 6 tšk., Edvinas Patamsis – 5 tšk., Aidas Viskontas ir Artūras Girdenis po 4 tšk., Sigitas Airutis – 3 tšk.
    Rezultatyviausi „Linksmiau“ žaidėjai: Tadas Kniukšta – 17 tšk., Vidmantas Tirva – 11 tšk., Tadas Gnedojus – 5 tšk., Mindaugas Viskontas ir Žygimantas Reinikis po 3 tšk., Tomas Petrutis – 2 tšk.

Už pervažos

Antrose varžybose susitiko „Romos“ ir „Už pervažos“ komandos, kurios čempionate dar nebuvo iškovojusios nė vienos pergalės, taigi pergalės atveju laimėjusi komanda užims ketvirtąją vietą B pogrupyje ir pateks į ketvirtfinalį. Varžybas geriau pradėjo „Už pervažos“ komanda, kuri pirmąjį kėlinį laimėjo 16-11. Antrajame kėlinyje „Romos“ komanda sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, laimėdami kėlinį 14-11. Trečiame kėlinyje komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus ir kėlinį 12-7 laimi „Už pervažos“ komanda, kuri prieš ketvirtąjį kėlinį turi 7 taškų pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje „Romos“ komanda buvo priartėjusi iki dviejų taškų, bet niekaip nepavykdavo išlyginti rezultato ir geriau varžybų galą sužaidusi “Už pervažos“ komanda iškovoja pergalę ir patenka į A taurės ketvirtfinalį.
„Roma“ 45 – 54 „Už pervažos“
    Rezultatyviausi „Roma“ žaidėjai: Matas Puotkalis – 18 tšk., Darius Kontrimas – 8 tšk., Donatas Bendikas – 7 tšk., Vilius Stonkus – 6 tšk., Aurimas Stonkus – 5 tšk.
    Rezultatyviausi „Už pervažos“ žaidėjai: Marius Čiunka – 22 tšk., Donaldas Razma – 12 tšk., Vitalijus Čiunka – 9 tšk., Donatas Aniulis – 6 tšk., Gvidas Šeštokas – 3 tšk., Rimantas Žižys – 2 tšk.

Ketvirtfinalio poros:
1 vieta B pogrupyje „Sanpola-Baltija“ prieš 4 vieta A pogrupyje Arimanto krepšininkai
2 vieta B pogrupyje „Buivolai“ prieš 3 vieta A pogrupyje „Eko vandenys“
3 vieta B pogrupyje KK „Riflis“ prieš 2 vieta A pogrupyje „Bikap“
4 vieta B pogrupyje „Už pervažos“ prieš 1 vieta A pogrupyje „Virusas“

Dėkojame „Linksmiau” ir „Romos” komandoms už dalyvavimą čempionate, nes šios komandos užėmė 5 vietas pogrupiuose ir nepateko į ketvirtfinalį.