M. Airošiaus galingas sugrįžimas nepadėjo iškovoti pergalės prieš lyderius

BC Kretinga

Sausio 29 d. Kretingos vyrų krepšinio rinktinė namuose 97:99 [23:25; 29:20; 19:23; 26:31] po inirtingos kovos pralaimėjo prieš lygos lyderius Akmenės KK SC ,,Akmenės cemento“ (20 pergalių, 3 pralaimėjimai) krepšininkus. Pirmajame kėlinyje aikštėje vyko lygi kova, komandos keitėsi taikliais metimais, bet antrajame kėlinyje puikiai iš toli atakavę ir 6 tritaškius pataikę kretingiškiai susikrovė 15 taškų persvarą (17 min. 48:33). Po pertraukos Akmenės komandai pavyko priartėti, bet persvarą ir toliau išlaikė Kretingos komanda. Lemiamame kėlinyje varžovams pavyko išsiveržti į priekį (37 min. 84:88), bet kretingiškiai nenuleido rankų ir prasidėjus paskutinei minutei po Martyno Airošiaus dvitaškio pirmavo 97:94. Tuomet Audrius Povilaitis stojo prie baudų metimo linijos ir pataikė tik pirmą baudos metimą, o kamuolį atkovojo kretingiškiai , bet varžovams pavyko jį perimti ir tas pats A. Povilaitis pataikė sudėtingą tritaškį – buvo patirtas apmaudus pralaimėjimas. Šiame susitikime Kretingos komanda į varžovų krepšį pataikė 13 tritaškių.

20160201

Kretingos ,,Kretinga“: Martynas Airošius (8/11 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 9 atk. kamuoliai, 9 rez. perdavimai, , 39 naud. balai) 23, Steponas Markus (5/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 17 naud. balų) 17, Linas Jonuška (4/6 tritaškiai) 14, Jurgis Petrauskas (5 rez. perdavimai, 18 naud. balų) ir Mantas Aukselis po 13, Tautvydas Pėkus 7, Rokas Rakevičius 6, Rytis Zabita 4, Eimantas Poškus.

Akmenės KK SC ,,Akmenės cemento” komandoje 37 taškus ir 48 naudingumo balus surinko Audrius Povilaitis, 21 tašką, 14 atk. kamuolių ir 40 naudingumo balų Antanas Bertašius.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais vasario 5 d. išvykoje prieš Biržų ,,Biržus“ (11 pergalių, 13 pralaimėjimų).