Kretinga patyrė dar vieną pralaimėjimą Biržuose nusisukus fortūnai

Vasario 5 d. Kretingos vyrų krepšinio rinktinė išvykoje 75:77 [20:14; 18:30; 19:20; 18:13] pralaimėjo prieš turnyrinės lentelės kaimynus Biržų ,,Biržus“ (13 pergalių, 13 pralaimėjimų) . Kretingos komanda šiek tiek sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio pirmavo 20:14, bet paskui varžovai perėmė iniciatyvą ir pirmavo didžiąją rungtynių dalį. 39 – ąją minutę po M. Aukselio dvitaškio kretingiškiai buvo persvėrę rezultatą savo naudai (75:71), bet per likusį laiką taškų nebepelnė, o varžovų pergalę nulėmė Algirdo Palaimos taiklus dvitaškis likus 4 sekundėms iki rungtynių pabaigos. Šį susitikimą dėl ligos praleido komandos vyriausiasis treneris A. Mikaločius, o komandai vadovavo žaidžiantysis treneris J. Petrauskas. Varžovų komanda šiame susitikime pataikė net 11 iš 22 tritaškių ir tai buvo pagrindinis raktas į pergalę.

20160210

Kretingos ,,Kretinga“: Mantas Aukselis (10/14 dvitaškiai, 6 per. kamuoliai) 21, Rytis Zabita (25 naud. balai) 14, Martynas Airošius (7 rez. perdavimai) ir Linas Jonuška po 10, Steponas Markus 8, Gediminas Drungys 6, Eimantas Poškus 3, Vitalijus Kozys 2, Rokas Rakevičius 1.

Biržų komandoje 25 taškus pelnė net 7 iš 8 tritaškių pataikęs Justinas Gečas, o rungtynių didvyriu tapęs A. Palaima pridėjo 19 taškų.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais vasario 12 d. išvykoje prieš Klaipėdos LCC tarptautinį universitetą (17 pergalių, 5 pralaimėjimai), o vasario 13 d. 16 val. namuose susitiks su Kauno ,,KTU“ (18 pergalių, 7 pralaimėjimai) komanda.