BIRŽELIO MĖNESIO INTERVIU: komandos žaidėjas Valdas Raudonis

BC Kretinga

Nepaisant prasidėjusios vasaros Kretingos komandą ir toliau tęsia ,,mėnesio interviu“ rubriką, kurioje prieš mėnesį 18 – ąjį gimtadienį atšventęs, vienas jauniausių komandos narių Valdas Raudonis, prisiminė kada pradėjo lankyti krepšinio treniruotes, pasidalino mintimis apie ateitį komandoje ir atskleidė kokias sritis aikštelėje labiausiai norėtų pagerinti. Tai bus paskutinis šio sezono mėnesio interviu, lauksime rugpjūčio mėnesio ir naujos komandos sezono sudėties.

– Kada pradėjai žaisti krepšinį?

– Gerai neatsimenu, bet krepšinį pradėjau žaisti 11 – 12 m., kai pirmą kartą mane į treniruotes nuvedė tėtis, tačiau krepšiniu žavėjausi nuo pat mažų dienų, stebėdavau Kauno „Žalgirio“ rungtynes su A.Saboniu priešakyje, manau, nuo tų dienų ir prasidėjo mano pamišimas šiai sporto šakai.

 

    – Ar kitą sezoną liksi Kretingos komandoje?

– Žinoma, kad aš noriu likti Kretingos komandoje, nes čia buvo puiki patirtis mano pirmajame sezone. Šioje komandoje vyrauja jauki atmosfera, bet pirmiausia reikia tobulėti ir įsitvirtinti jos sudėtyje.

    – Kitais metais baigsi mokyklą, ar 12 – ta klasė netrukdys ir toliau lankyti komandos treniruočių?

– Manau, kad treniruotės puikus būdas atsipūsti nuo mokslų, taigi manau, kad treniruočių praleidinėti neprireiks.

    – Kada žadi pradėti pasiruošimą kitam sezonui?

– Pasiruošimą sezonui kaip ir praėjusiais metais pradėsiu rugpjūčio mėnesį, kai prasidės atranka į Kretingos komandą, be abejo, vasarą netinginiausiu, o šiek tiek sportuosiu.

    – Ką planuoji veikti šią vasarą?

– Vasarą sportuosiu, tiesa, tai nebus krepšinis. Šiuo metu pradėjau žaisti futbolą Kretingos 2-oje lygoje už Jokūbavo komandą, bet be abejo vasaros metu nepamiršiu ir krepšinio kamuolio.

Papasakok kokią linksmą su komandą susijusią istoriją?

– Linksmų istorijų buvo nemažai, deja negaliu jų prisiminti, bet kalbant apie linksmumą komandoje yra pora vyrukų, kurie visada sugeba pralinksminti ar šmaikščiai pasišaipyti, manau, G. Drungys ir K. Monkus tikrai sugeba tai padaryti.

 

2013-06-15

Ar kitą sezoną tikiesi įrodyti treneriui Arimantui Mikaločiui, kad esi vertas daugiau minučių aikštėje?

– Viskas priklausys nuo manęs, jei sunkiai dirbsiu, stengsiuosi ir sugebėsiu neblogai pasirodyti varžybose, tai galbūt ir tų minučių bus daugiau.

Kokias sritis aikštelėje labiausiai norėtum pagerinti?

– Tobulėjimui ribų nėra, reiktų gerinti dar daug ką puolime, bet man labiausiai trūksta gynybos, taigi aikštėje labiausiai norėčiau pagerinti šį žaidimo komponentą.

 

  Parengė Tomas Kubilius

Leave a Reply