Kretingos krepšinio treneris A. Mikaločius kviečia vaikus į krepšinio treniruotes

BC Kretinga

     Kretingos krepšinio treneris Arimantas Mikaločius kviečia jaunus berniukus į krepšinio treniruotes, kurios vyksta net 4-ris kartus į savaitę Kretingos sporto mokykloje. Treneris teigia, kad grupėse vaikų užtenka, nes Kretingoje vieno amžiaus grupių yra netgi dvi, bet norisi, kad būtų surinkti visi gabiausi ir talentingiausi to amžiaus grupės vaikai ir norima parodyti Lietuvos didiesiems miestams aukštesnį lygį.

2013-05-25

    Abi šių metų, 2000 m. ir 2001 m., komandos šiemet pateko į 2-ąjį MKL (Moksleivių krepšinio lygos) divizionus. Nedaug trūko, kad abi komandos patektų į aukščiausius Lietuvos divizionus. Abiejuose komandose trūksta aukštų žmonių, kaip ir visur šiuolaikiniame krepšinyje. Pateikiame, kad būtų lengviau įsivaizduoti koks yra aukštas savo amžiaus berniukas: 2000 m. berniukas nuo 186 cm ir aukštesnis, jau yra aukštas tarp savo amžiaus vaikų, o 2001 m., berniukas nuo 180 cm ir aukštesnis, jau yra aukštas tarp savo amžiaus vaikų.
Labai didelį dėmesį norėtųsi atkreipti į aplinkinius kaimelius aplink Kretingą, t.y. Kartena, Darbėnai, Salantai, Baubliai, Vydmantai ir kiti, nes žinoma, kad ten yra daug norinčių lankyti krepšinį, bet neturinčių informacijos apie tai ir vėliau jau būna per vėlu išmokti krepšinio pagrindų.
Dabar, kai jau baiginėjasi visos oficialios varžybos, krepšinio treneris siūlo ir individualias treniruotes, kuriuose vaikai galės išmokti krepšinio pagrindų. Taip pat būtų malonu, kad visi pasidalintumėte su visais savo giminaičiais ar draugais, kurie galbūt žino jaunąjį krepšininką ir galėtų pakviestų jį į krepšinio treniruotes.
Išsamesnė informacija pas krepšinio trenerį Arimantą Mikaločių, tel. 8 604 21404

Parengė BC Kretinga

Leave a Reply