BC Kretingai nedaug trūko, kad nugalėtų lygos lyderius

Gruodžio 4 d. Arimanto Mikaločiaus treniruojama ,,Kretingos“ komanda Gargžduose 66:72 [15:13; 16:9; 12:28; 22:23] po atkaklios kovos turėjo pripažinti ,,7bet – NKL“ šiuo metu pirmaujančių ,,Gargždų“ (15 pergalių, 3 pralaimėjimai) krepšininkų pranašumą. Pirmajame kėlinyje vyko lygi kova, o antrajame kretingiškiai sėkmingai gynėsi nuo varžovų atakų ir baigiants kėliniui po R. Šimkevičius tritaškio susikrovė 9 taškų persvarą (20 min. 31:22). Trečiajame kėlinyje jau Kretingos komanda lyginant su varžovais strigo puolime ir varžovai laimėję kėlinį 16 taškų persvarą šovė į priekį – 43:50. Įpusėjus paskutiniam kėliniui varžovai po Ernesto Bružo tritaškio pirmavo 11 taškų (34 min. 65:54), bet kretingiškiai perėmė keletą kamuolių iš eilės ir likus pusantros minutės komandas skyrė 2 taškai (65:67). Likusią kėlinio dalį sėkmingiau sužaidė lygos lyderiai ir iškovojo sunkią pergalę. Kretingos komanda po šių rungtynių ir toliau su 5 pergalėmis kartu su Joniškio ,,Delikatesu“ dalija vienuoliktą – dvyliktą vietas turnyro lentelėje.

Kretingos„Kretinga“: Rytis Zabita (8/11 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai, 21 naud. balas) – 16, Domininkas Matutis (2/5 tritaškiai) -13, Rokas Šimkevičius (7 atk. kamuoliai) – 11, Eimantas Žilius- 9, Spenser’is Mitchell’as– 8, Edgaras Preibys – 6, Kornelijus Stonkus (4 rez. perdavimai) – 2, Aidas Viskontas – 1.

Gargždų „Gargždai“: Mantas Ruikis (3/5 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai, 4 per. kamuoliai, 32 naud. balai) ir Simas Galdikas (9/13 dvitaškiai, 12 atk. kamuolių, 26 naud. balai) po -19, Arvydas Kačinas (7 atk. kamuoliai) –  8, Jonas Dumašius – 7.

Komandos vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: ,,Liūdna, galėjome įkasti lygos lyderiams, kurių formą dabar labai šlubuoja. Pirmoje rungtynių pusėje patys netikėjome, kad galime juos įveikti, nes darėme kvailas klaidas ir neužbaigėme atakų, kurias reikėjo užbaigti. Džiugu, kad sugebame grįšti į varžybas, bet apmaudu, kad nepavyko iškovoti pergalės”.

Gruodžio 9 d. kretingiškiai susikaus su Šakių ,,Vyčiu” (7 pergalės, 11 pralaimėjimų), o gruodžio 11 d. antra kartą išmėgins jėgas su Vilniaus ,,Perlu energija” (4 pergalės, 12 pralaimėjimų).