,,BC Kretinga“ metus užbaigė pergalingai

BC Kretinga

Gruodžio 16 d. Kretingos komanda 92:81 [21:23; 25:16; 19:20; 27:22] nugalėjo Joniškio ,,Delikatesą“ (5 pergalės, 17 pralaimėjimų) ir nutraukė penkių pralaimėjimų iš eilės seriją. Šiose labai svarbiose rungtynėse Kretingos komanda pirmavo didžiąją rungtynių dalį, bet varžovai paskutiniame kėlinyje grėsmingai priartėjo (76:73). Sėkmingiau likusią trijų minučių atkarpą sužaidė A. Mikaločiaus auklėtiniai, kurie sugebėjo laimėti didesniu skirtumu nei pralaimėjo pirmajame rate (88:98).

Kretingos „Kretinga“: Eimantas Žilius (10/14 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai) – 24, Aidas Viskontas (4/8 tritaškiai, 4 rez. perdavimai) –  17, Rokas Šimkevičius (6 rez. perdavimai) – 12, Rytis Zabita (4/9 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 10, Spenseris Mitchellas (4/5 dvitaškiai, 5 rez. perdavimai) ir Domininkas Matutis (3/4 tritaškiai, 4 rez. perdavimai) po – 9, Haroldas Saprykinas – 7, Kornelijus Stonkus – 4, Edgaras Preibys.

Joniškio „Delikatesas“: Arūnas Rimkus (7/10 dvitaškiai) – 24, Ignas Daukšys (2/4 tritaškiai, 8 atk. kamuoliai) – 16, Žilvinas Petraitis (7/11 dvitaškiai) – 14, Donnellis Cegersas (10 atk. kamuolių, 4 rez. perdavimai) – 9.

Gruodžio 17 d. ,,7bet – NKL“ savaitės rungtynėse Kretingos komanda 63:96 [22:28; 10:25; 15:28; 16:15] neatsilaikė prieš ,,Šilutės“ (11 pergalių, 11 pralaimėjimų) komandą. Pirmame kėlinyje komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, o pamario ekipa šiame susitikime tolti pradėjo antro ketvirčio pabaigoje, kai įgijo 21 taško persvarą – 53:32. Kretingos komanda ir trečią kėlinį pralaimėjo 13 taškų, tad paskutinis kėlinys tapo visišku formalumu.

Kretingos ,,Kretinga“: Domininkas Matutis (3/7 tritaškiai, 7/8 baudos, 6 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai, 22 naud. balai) – 16, Rokas Šimkevičius (2 per. kamuoliai) – 10, Haroldas Saprykinas ir Rytis Zabita (4/7 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) po – 8, Eimantas Žilius, Sprencer‘is Mitchell‘as (8 atk. kamuoliai) ir Lukas Polekauskas po – 7, Kornelijus Stonkus ir Aidas Viskontas.

,,Šilutė“: Tomas Balčiūnas (9 atk. kamuoliai, 28 naud. balai) – 21, Linas Lekavičius (5/8 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai) – 16, Valdas Vasylius (6/8 dvitaškiai) – 13, Tadas Poška ir Jeremiah Culver po – 11.

Gruodžio 21 d. paskutinėse šių metų ,,7bet – NKL“  rungtynėse, Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai, 74:68 [23:15; 22:21; 8:14; 21:18] nugalėjo Kauno raj. ,,Atletą“ (11 pergalių, 11 pralaimėjimų) ir atsirevanšavo už pirmame rate patirtą pralaimėjimą – 58:96. Kretingiškiai puikiai pradėjo rungtynes ir po pirmo kėlinio pirmavo 8 taškais – 23:15, o vienu tašku laimėtas antrasis kėlinys prieš pertrauką leido tą skirtumą dar padidinti – 45:36. Trečias kėlinys jau nebuvo toks sėkmingas, per jį ,,Kretingos“ komanda pelnė tik 8 taškus ir varžovai priartėjo – 53:50. Vis tik lemiamas kėlinys priklausė Kretingos komandai, kuri likus dviem su puse minutės po Aido Viskonto taiklaus baudos metimo nutolo per 12 taškų atstumą – 73:61, o varžovams kažką pakeisti jau pritrūko laiko. 7 pergalė per 22 turus leido pagerinti pozicijas turnyro lentelėje ir pakilti į vienuoliktą vietą.

Kretingos „Kretinga“:Edgaras Preibys (2/4 tritaškiai) – 14, Rytis Zabita (5/9 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) –  10, Haroldas Saprykinas (5/6 baudos), Eimantas Žilius (4/8 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių, 4 rez. perdavimai, 2 blokai, 14 naud. balų) ir Rokas Šimkevičius po – 9, Aidas Viskontas (5 rez. perdavimai, 5 per. kamuoliai) – 7, Spencer’is Mitchell’as (5 atk. kamuoliai) – 6, Domininkas Matutis ir Kornelijus Stonkus (2/2 dvitaškiai) po – 4, Lukas Polekauskas – 2.

Kauno raj. „Atletas“: Dominykas Bučas (4/5 dvitaškiai) –  15, Ignas Juškevičius (4/8 dvitaškiai, 13 atk. kamuolių, 25 naud. balai) ir Rolandas Alijevas (4 rez. perdavimai) po – 13, Aidas Kavaliauskas (4/8 dvitaškiai, 5 per. kamuoliai) – 12, Karolis Babkauskas (2/5 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) – 10.

Kretingos komanda kovas ,,7bet – NKL” prates 2022 m.: sausio 6 d. 18 val. prieš Klaipėdos ,,Neptūną – Akvaservis” (4 pergalės, 18 pralaimėjimų), o sausio 8 d. su Kauno ,,Žalgiriu – 2” (14 pergalių, 8 pralaimėjimai) komanda.