BC Kretinga pratęsė nesėkmingą seriją

4 pralaimėjimai paeiliui. Kretingos komanda pergalės nesugeba iškovoti jau ketverias rungtynes ir tai yra ilgiausia pralaimėjimų serija šį sezoną. Penktadienį kretingiškiai išvykoje 50:72 [12:22; 21:16; 8:16; 9:18] turėjo pripažinti Tauragės KK (18 pergalių, 4 pralaimėjimai) komandos pranašumą, o šeštadienį namuose 75:92 [25:20; 21:18; 14:27; 15:27] nepavyko prilygti Vilniaus VKC (13 pergalių, 8 pralaimėjimai) komandai .Po šių pralaimėjimų kretingiškiai pirmą kartą turi neigiamą pergalių pralaimėjimų balansą (10 pergalių ir 12 pralaimėjimų) išlieka 9 turnyrinės lentelės pozicijoje.

Naujokas. Kretingos komanda sulaukė papildymo ir prie komandos prisijungė Justas Petkevičius, kuris tiek penktadienį, tiek šeštadienį rinko po 4 taškus.

Penktadienį Tauragėje kretingiškiams rimtesnį iššūkį varžovams pavyko mesti tik pirmoje rungtynių pusėje 19 min. komandas skyrė tik 3 taškai (33:36), bet po didžios pertraukos tauragiškiai leido pelnyti vos 17 taškų ir iškovojo nesunkią pergalę. Šiame susitikime kretingiškiai vertėsi vos 8 žaidėjais.

Šeštadienio rungtynėse kretingiškiai antrajame kėlinyje po kapitono Gedimino Drungio greitos atakos susikrovė 10 taškų persvarą (17 min. 44:34). Vis tik po didžiosios pertraukos svečiams pavyko perimti iniciatyvą ir po 30 minučių jie jau buvo priekyje (60:65), o lemiamame kėlinyje susikrovė ir rekordinį 17 taškų pranašumą.

Gimtadienis. Šeštadienio rungtynėse komandos puolėjas L. Jonuška šventė savo 26 gimtadienį, deja, bet komandai nepavyko jam gimtadienio proga padovanoti pergalės, o pats žaidėjas Kretingos komandai surinko 10 taškų.

Kretingiškis. Šeštadienio rungtynėse Vilniaus VKC komandai atstovavo ir kretingiškis Matas Budrys, kuriam rungtynės nebuvo labai sėkmingos ir jis surinko 4 taškus, bet išsiskyrė efektinga ataka ,,žemė-oras” nepalikusiu abejingais ir Kretingos žiūrovų.

Susitikime Tauragėje Kretingos ,,Kretingai” atstovavo: Linas Jonuška (3/4 tritaškiai, 5 rez. perdavimai) – 13, Aidas Viskontas – 8, Linas Markaitis – 7, Steponas Markus – 6, Rytis Zabita, Justas Petkevičius, Gediminas Drungys ir Mantas Aukselis po – 4, Karolis Tamošauskis.

Šeštadienio susitikime namuose Kretingos ,,Kretingai” atstovavo: Aidas Viskontas (7/7 baudos, 5 rez. perdavimai, 19 naud. balų.) – 19, Rytis Zabita (7/11 dvitaškiai, 13 atk. kamuolių, 29 naud. balai) – 18, Linas Markaitis – 12, Linas Jonuška – 10, Steponas Markus (9 atk. kamuoliai), Justas Petkevičius ir Mantas Aukselis po – 4, Gediminas Drungys ir Eimantas Poškus po – 2, Karolis Tamošauskis.

Sausio 28 d. 16 val. kretingiškiai namie priims lyderius Gargždų SC (19 pergalių, 3 pralaimėjimai), o sausio 29 d. išvykoje susitiks su Marijampolės ,,Sūduvos – Mantingos – II” (6 pergalės, 16 pralaimėjimų) komanda.