BC Kretingai sekėsi skirtingai

Nutraukė nesėkmių seriją. Kretingos komandai šį savaitgalį pagaliau sugebėjo nutraukti penkių pralaimėjimų seriją; sausio 28 d. Kretingos komanda namuose 62:67 [15:16; 16:23; 23:10; 8:18] pralaimėjo prieš RKL A diviziono lyderius Gargždų SC (21 pergalės 3 pralaimėjimai) komandą, o sausio 29 d. kretingiškiai išvykoje 87:70 [22:16; 21:21; 24:12; 20:21] nugalėjo Marijampolės ,,Sūduvos – Mantingos – II” (6 pergalės, 18 pralaimėjimų) komandą. Kretingiškiai su 11 pergalių ir 13 pralaimėjimų smuktelėjo į dešimtą poziciją.

Penktadienio rungtynėse Kretingos komandai pavyko panaikinti varžovų pirmoje rungtynių pusėje susikrautą 10 taškų persvarą (20 min. 28:38) ir po trečiojo kėlinio pabaigoje pelnyto G. Drungio tritaškio persvėrė rezultatą, o po R. Zabitos ir S. Markaus dvitaškių prieš lemiamą kėlinį įgijo 5 taškų persvarą (30 min. 54:49). 37 minutę rezultatas dar buvo lygus (59:59), bet per likusį laiką pelnė tik 3 taškus ir varžovai iškovojo sunkią pergalę.

Klaidos. Šiame susitikime Kretingiškiai gerokai taikliau už varžovus, tačiau pergalę kainavo dvigubai didesnis klaidų skaičius (26 klaidos prieš 13 gargždiškių klaidų).

Buvę ,,Žalgiriečiai”. Varžovus į pergalę vedė daugybe patirties LKL ir užsienio klubuose sukaupę veteranai, Vaidotas Pečiukas surinko 15, o Simonas Serapinas 12 taškų. Tadas Maželis taipogi surinko 15 taškų.

Šeštadienio rungtynėse pergalei pasiekti užteko labai gerai sužaisto trečio kėlinio po kurio buvo įgytas 18 taškų pranašumas (30 min. 67:49) ir per likusį laiką varžovai pavojingiau nepriartėjo. Šiame susitikiime kretingiškiai vertėsi be dviejų svarbių startinio penketo žaidėjų Aido Viskonto ir Lino Jonuškos.

26 naudingumo balai. Tokį naudingumo balų rodiklį šiame susitikime užfiksavo net trys Kretingos komandos žaidėjai: G, Drungys, L. Markaitis ir R. Zabita buvę pagrindiniai vedliai į pergalę.

50 proc. taiklumas. Tokiu taiklumo šeštadienį Marijampolėje dvitaškius (24 iš 48) ir tritaškius (9 iš 18) realizavo Kretingos krepšininkai.

Penktadienio rungtynėse prieš Gargždų SC Kretingos ,,Kretingai” atstovavo: Linas Markaitis – 12, Linas Jonuška – 11, Mantas Aukselis (4/5 dvitaškiai) – 9, Aidas Viskontas (4 per. kamuoliai) – 8, Gediminas Drungys – 7, Rytis Zabita (16 atk. kamuolių) – 6, Steponas Markus – 4, Justas Petkevičius – 3, Eimantas Poškus – 2, Edgaras Danys.

Šeštadienio išvykos rungtynėse Kretingos ,,Kretingai” atstovavo: Rytis Zabita (1/1 tritaškis, 12 atk. kamuolių, 26 naud. balai) – 21, Linas Markaitis (7/8 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai, 26 naud. balai) – 19, Gediminas Drungys (7 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai, 26 naud. balai)- 11, Mantas Aukselis – 10, Steponas Markus (8 atk. kamuoliai, 5 re. perdavimai) – 9, Justas Petkevičius – 8, Eimantas Poškus – 6, Edgaras Danys – 3, Karolis Tamošauskis.

Vasario 3 d. Kretingos komanda išvykoje rungtyniaus su Plungės ,,Olimpu” (14 pergalių, 10 pralaimėjimų), o vasario 4 d. 16 val. namuose priims Kauno rajono ,,Omega” (15 pergalių, 9 pralaimėjimai).