Pergalė namuose ir išvykoje

Lapkričio 24 d. Kretingos komanda namuose 79:72 [16:19; 20:22; 21:18; 22:13] palaužė Ukmergės ,,Olimpo” (2 pergalės, 7 pralaimėjimai) pasipriešinimą. Šiame susitikime Kretingos komanda savo reikalus išsprendė po didžiosios pertraukos, trečiojo kėlinio pabaigoje sumažino savo atsilikimą, o lemiamame kėlinyje pradėjo geriau realizuoti metimus ir nutolo nuo pavargusių varžovų.
Kretingos ,,Kretinga”: Tadas Maželis (7 atk. kamuoliai) – 16, Domininkas Matutis (9 rez. perdavimai, 20 naud. balų) – 14, Rytis Zabita (18 atk. kamuolių) – 13, Kornelijus Stonkus (2/3 tritaškiai) – 12, Deividas Petravičius ir Albertas Valiulis po – 8, Edgaras Danys (5 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai) – 5, Linas Jonuška (2 blokai) – 3, Arnas Sabaliauskas ir Tadas Budrys.

Lapkričio 24 d. ,,Kretinga” varžovų aikštėje 83:76 [25:13; 19:20; 19:22; 20:21] nugalėjo Marijampolės ,,Sūduvos-Mantingos-II” (3 pergalės, 6 pralaimėjimai) komandą. Šiame susitikime dėka puikiai sužaisto pirmo kėlinio kretingiškiai iš karto nutolo nuo varžovų, o antrajame kėlinyje komandas skyrė ir 16 taškų riba (18 min. 44:28). Trečiajame kėlinyje šeimininkai išsiveržė į priekį, bet iki kėlinio pabaigos kretingiškiai atstatė savo persvarą (30 min. 63:55). Ketvirtajame kėlinyje marijampoliečiai dar kartą persvėrė rezultatą savo naudai (37 min. 74:75), bet per likusį laiką Kretingos komanda leido šeimininkams pelnyti vos tašką ir iškovojo dar vieną pergalę.
Kretingos ,,Kretinga”: Domininkas Matutis ir Deividas Petravičius (9/13 dvitaškių) po – 21, Edgaras Danys – 13, Rytis Zabita (12 atk. kamuolių) ir Albertas Valiulis po – 7, Kornelijus Stonkus – 6, Tadas Maželis ir Linas Jonuška po 4, Arnas Sabaliauskas.
Marijampolės ,,Sūduva-Mantinga-II”: Jaunius Davniukas – 21, Robert Subotkevič – 15.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais lapkričio 30 d. 19 val. namuose su Kauno ,,Atletu” (6 pergalės, 3 pralaimėjimai).