Dar viena ,,Kretingos“ pergalė

Lapkričio 30 d. Kretingos komanda namuose 88:64 [23:24; 17:9; 21:18; 27:13] nugalėjo Kauno ,,Atletą“ (6 pergalės, 4 pralaimėjimai). Šiame susitikime Kretingos komanda savo pranašumą įrodė po didžiosios pertraukos, po II kėlinių komandas skyrė tik 7 taškai (20 min. 40:33). Po pertraukos varžovų komandoje neberungtyniavo Rolandas Alijevas, o Kretingos pergalę apkartino jaunojo Edgaro Danio trauma.
Kretingos ,,Kretinga“: Domininkas Matutis 5/9 tritaškiai) Tadas Maželis (5 rez. perdavimai, 5 per. kamuoliai, 30 naud. balų) – 19, Albertas Valiulis – 15, Kornelijus Stonkus – 14, Rytis Zabita (20 naud. balų) – 10, Edgaras Danys – 5, Deividas Petravičius – 4, Linas Jonuška – 2, Arnas Sabaliauskas ir Tadas Budrys.
Kauno ,,Atletas“: Rolandas Alijevas (17 naud. balų) – 10, Žygimantas Jocys ir Rokas Mačiulis po – 9.

Artėjantį savaitgalį Kretingos komandos laukia du svarbūs susitikimai su turnyrinės lentelės kaimynais: gruodžio 7 d. 19 val. namuose susikaus su Plungės ,,Olimpu“ (8 pergalės, 2 pralaimėjimai), o gruodžio 8 d. išvykoje – su Kauno rajono ,,Omega“ (8 pergalės, 2 pralaimėjimai).