Su lyderiais sekėsi skirtingai (VIDEO)

Gruodžio 4 d. Kretingos vyrų krepšinio rinktinė namuose 78:97 [21:25; 26:26; 12:19; 19:27] nusileido prieš Klaipėdos LCC tarptautinį universitetą (9 pergalės, 3 pralaimėjimai). Šiame susitikime kretingiškiai su varžovais koja kojon žengė pirmoje rungtynių pusėje, bet po didžiosios pertraukos uostamiesčio krepšininkai agresyvios gynybos ir taiklių tritaškių dėka lemiamame ketvirtyje atitrūko ir nutraukė Kretingos komandos pergalių seriją.

Kretingos ,,Kretinga“: Martynas Airošius 22, Mantas Aukselis 14, Jurgis Petrauskas 10, Gediminas Drungys (7 rez. perdavimai), Rytis Zabita ir Linas Jonuška po 9, Tautvydas Pėkus 3, Rokas Rakevičius 2, Henrikas Lubinas ir Eimantas Poškus.

Klaipėdiečių komandoje 21 tašką pelnė puikiai atakavęs Justas Grikštas; Tadas Kymantas pridėjo 19 taškų.

20151207

Gruodžio 5 d. Kretingos komanda išvykoje 64:60 [10:18; 20:13; 12:17; 22:12] savaitės rungtynėse palaužė lyderiais buvusiu Kauno KTU – Mimeta (10 pergalių, 3 pralaimėjimai) krepšininku pasipriešinimą. Rungtynių pradžia nieko gero Kretingos krepšininkams nežadėjo, galingai rungtynes pradėję aikštės šeimininkai iš karto išsiveržė į priekį 0:10, bet kretingiškiai po truputi sugrįžo į rungtynes ir II – ojo kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį 30:29. Po pertraukos aikštėje ir toliau vyko atkakli kova, bet didesniąją jų dalį pirmavo kauniečiai. Likus žaisti 1:30 Eimantas Poškus pataikė tritaškį ir išvedė Kretingos komandą į priekį (39 min. 59:58), bet varžovai kitoje atakoje pataikė dvitaškį ir susigrąžino pranašumą. Kitoje aikštės pusėje Linas Jonuška dar kartą pataikė iš toli ir vėl gražino Kretingos komandai persvarą, o pergalę apsigynus įtvirtino taiklus Ryčio Zabitos pataisytas kamuolys.

Kretingos ,,Kretinga“: Jurgis Petrauskas 16, Martynas Airošius (8 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai) 15, Linas Jonuška 13, Gediminas Drungys ir Eimantas Poškus po 5, Rytis Zabita (10 atk. kamuolių) 4, Mantas Aukselis 3, Henrikas Lubinas 2, Rokas Rakevičius 1.

Kauno komandoje 19 taškų ir 6 rez. perdavimus surinko Arturs Pelšs, Paulius Knyza pridėjo 15.

Artimiausią savaitgalį Kretingos komandos laukia netgi trejos rungtynės: gruodžio 11 d. Kretingos komanda namuose, 18 val. rungtyniaus prieš Kauno ,,Sabonio KC” (12 pralaimėjimų), gruodžio 12 d. išvykoje rungtyniaus su Kauno raj. ,,Omega – United” (6 pergalės, 7 pralaimėjimai), o gruodžio 13 d. rungtyniaus prieš Panevėžio raj. ,,Aukštaitiją” (3 pergalės, 10 pralaimėjimų). Šių rungtynių laikas dar yra tikslinamas.