Pasibaigė Kretingos stovykla, kandidatai sužaidė tarpusavio varžybas (2 VIDEO)

Rugpjūčio 23 d. stovykloje dalyvavę kandidatai sužaidė pirmąsias tarpusavio draugiškas varžybas. Šios tarpusavio varžybos vyko pagal oficialias krepšinio taisykles, tik vietoje 4 kėlinių buvo sužaisti 5 kėliniai po 10 minučių. Taip padaryta todėl, kad buvo norima suteikti kuo daugiau minučių visiems parodyti savo sugebėjimus. Komandos vyr. treneris Arimantas Mikaločius komandas suskirstė į mėlynuosius ir geltonuosius. Susitikimą komandos pradėjo tokių sudėčių:

2013-09-01_1

Rungtynės nuo pradžių klostėsi nervingai, komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, bet sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę ,,Geltonieji“ įgijo 1 taško persvarą (10:9). Antrajame kėlinyje ,,Mėlynieji“ sugebėjo laimėti kėlinį netgi 11 tašku skirtumu ir prieš didžiąją pertaruką jau turėjo net 11 taškų pranašumą (26:16) Trečiajame kėlinyje ‚mėlynieji“ sugebėjo dar padidinti persvarą, nes kėlinį laimėjo 3 taškais (21:18). Ketvirtame kėlinyje „Geltonieji“ sugebėjo laimėti kėlinį 6 taškais, bet bendrame rezultate dar atsiliko (48:55). Penktajame kėlinyje ,,Mėlynieji“ įgytos persvaros nebepaleido, o ,,Geltonųjų“ bandymas gelbėtis tritaškiais buvo nesėkmingas. Taigi, švieslentė po varžybų skelbė 11 taškų skirtumu ,,Mėlynųjų“ iškovotą pergalę.

Kretingos ,,Geltonieji“: Valdas Raudonis – 21 taškas, Vilius Stonkus – 9 taškai (11 atk. kam.), Rokas Spurgana – 8 taškai (3 klaidos; 6 per. kam.)), Jonas Bertašius – 6 taškai, Augustas Serepinas – 5 taškai (6 klaidos), Aurelijus Baltrimas, Ramūnas Strazdauskas ir Aurelijus Viskontas – po 3 taškus.

Kretingos ,,Mėlynieji“: Henrikas Lubinas – 19 taškų, Juozas Statnickas – 13 taškų, Simas Mažionis (9 atk. kamuolių) 11, Vilius Bruzdeilinas (13 atk. kam.; 3 blokai) ir Evaldas Mašora – po 9 taškus, Tomas Lenkimas – 6 taškai, Vytautas Alonderis – 3 taškai.

2013-09-01_2

Rugpjūčio 25 d. ,,Geltonųjų“ ir ,,Mėlynųjų“ komandos išbandė savo jėgas dar kartą. Šį kartą jau buvo žaidžiami tik 4 kėlinukai po 10 minučių, o treneris Arimantas Mikaločius nusprendė truputi pakeisti komandų sudėtys, į ,,Geltonųjų“ komandą perkeldamas Henriką Lubiną, o į ,,Mėlynųjų“ –Augustą Serepiną. Rungtynes po įnirtingos kovos laimėjo „Geltonųjų“ komanda, kuri rezultatu 64-57 nugalėjo „Mėlynuosius“.

Po šių varžybų komandos vyriausiasis treneris Arimantas Mikaločius padedamas komandos senbuvių atsirinko geriausius kandidatus, kurie prisijungs prie senbuvių ir tęs pasiruošimą naujajam RKL sezonui. Komandoje liko 18 žaidėjų, kurie tęs pasiruošimą su komanda.

Po 1-ųjų varžybų buvo pakalbinti abiejų komandų naudingiausi žaidėjai, tai Henrikas Lubinas ir Valdas Raudonis, kurie įvertino savo pasirodymus ir apibūdino šias varžybas.