Modestas Jurkaitis keliasi į „Kretingos“ komandą

BC Kretinga

Modetas Jurkaitis 2021/2022 m. sezone atstovavo Plungės „Olimpas“ komandai. Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono varžybose plungiškis per beveik 29 žaidimo minutes rinko po 11,9 taško, atkovojo po 4,4 kamuolio, atlikdavo po 4,7 rezultatyvaus perdavimo ir perimdavo net po 2 kamuolius, taip fiksuodamas 14,8 naudingumo balų per vienerias rungtynes.

Modestas jau yra žaidęs „7bet – NKL“ pirmenybėse, kuriose atstovavo Šilalės „Lūšis“ komandą 2019/2020 m. sezone ir per 21 žaidimo minutę rinko po 6,2 taško, atliko po 3,2 rezultatyvaus perdavimo ir turėjo 6,5 naudingumo balo per vienerias rungtynes.

Komandos vyr. trenerio A. Mikaločiaus komentaras:

„Modestas kovingas vyrukas, kurio norėjome, kad galėtume užkamšyti individualios gynybos spragas gynėjų grandyje. Žinoma jis gali duoti naudos mums ir puolime pelnant taškus, tiek įžaidėjo pozicijoje. Džiaugiuosi, kad yra žemaitis, nes kaip jo pirmasis treneris pasakė: „Jei žemaičiams nesiseka kažkas taktikoje, jie atiduos visas jėgas kovodami aikštelėje“, tai manau Modestas lengvai pritaps mūsų komandoje.“