“Kretinga“ baigė reguliarųjį sezoną

Kretingos komanda, treniruojama A. Mikaločiaus, baigė RKL A diviziono reguliaraus sezono kovas ir per 30 rungtynių iškovoję 14 pergalių ir patyrę 16 pralaimėjimų užėmė X turnyrinės lentelės poziciją ir atkrentamosiose rungtynėse serijoje iki 2 pergalių susikaus su 7 vietą RKL reguliariajame sezone užėmusią komandą.

Vasario 19 d. Kretingos vyrų krepšinio rinktinė išvykoje 82:57 [24:23; 17:12; 21:11; 20:11] nugalėjo Kauno ,,Sabonio KC“ (3 pergalės, 26 pralaimėjimai) komandą. Pirmoje rungtynių pusėje Kretingos komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros, bet antroje pusėje leido varžovams pelnyti tik 22 taškus ir susikrovę triuškinamą persvarą iškovojo užtikrintą pergalę.

Kretingos ,,Kretinga“: Martynas Airošius (8/11 dvitaškiai, 14 atk. kamuolių, 7 rez. perdavimai, 34 naud. balai) 22, Mantas Aukselis 14, Linas Jonuška, Steponas Markus (po 10 atk. kamuolių) ir Eimantas Poškus po 13, Rokas Rakevičius 4, Jurgis Petrauskas 3, Tautvydas Pėkus.

Kauno ,,Sabonio KC” komandai 15 taškų surinko Ignas Sargiūnas, Žygimantas Kerza pridėjo 11.

20160220

Vasario 20 d. Kretingos komanda namų aikštėje 76:92 [24:28; 21:26; 20:14; 11:24] nusileido prieš Kauno rajono ,,Omega – United“ (17 pergalių, 10 pralaimėjimų) komandą. Šiame susitikime kauniečiai trečiajame kėlinyje įgijo 18 taškų persvarą (24 min. 45:63), bet šeimininkai surengė spurtą ir lemiamame kėlinyje sumažino atsilikimą iki 1 taško (32 min. 69:70), bet varžovai dar kartą spurtavo ir neleido kretingiškiams pagalvoti apie pergalę.

Kretingos ,,Kretinga“: Steponas Markus 19, Martynas Airošius (8 rez. perdavimai) 17, Linas Jonuška 16, Tautvydas Pėkus 7, Jurgis Petrauskas ir Eimantas Poškus po 6, Mantas Aukselis 3, Rokas Rakevičius 2.

Nesulaikomai Kauno raj. ,,Omega – United” komandoje rungtyniavo 30 naud. balų ir 22 taškus surinkęs Tautvydas Žioba (10 atk. kamuolių), 15 – Henrikas Šliogeris.

Atkrintamųjų rungtynių serija Kretingos komanda pradės kovo 3 d. išvykos rungtynėmis, o kovo 5 d. 16 val. komandos susitiks Kretingoje.