Į Kretingos komandą atvyksta Haroldas Saprykinas

BC Kretinga

Pirmasis komandos naujokas!

Iš tolimosios Azijos į Kretingos miestelio komandos gretas persikelia gerai žinomas oranžinio kamuolio virtuozas, sudėtingų metimų meistras – Haroldas Saprykinas, instagramo platybėse žinomas kaip SAPRE10. Visus kretingiškius ir komandos sirgalius kviečiame „pasekti“ Haroldą instagrame, ten rasite daug įdomaus turinio apie jo laisvalaikį ne sezono metu.

Praėjusiame sezone Irano aukščiausioje lygoje Bandare Abaso „Shahdari“ komandoje. Haroldas rinko po 12 taškų, atkovodavo 1,7 kamuolio ir atlikdavo beveik po 2 rezultatyvius perdavimus per rungtynes.

2018/2019 m. sezone Haroldas rungtyniavo Mažeikių „Ereliai“ komandos gretose: rinko po 16 taškų, 2,5 atkovoto kamuolio ir 1,8 rezultatyvaus perdavimo, o perimdavo beveik po 1 kamuolį per rungtynes. Verta pastebėti, kad tritaškius krepšininkas mesdavo 37,7 proc. taiklumu. Taip pat tą sezoną epizodiškai rungtyniavo Kėdainių „Nevėžis“ komandoje LKL pirmenybėse.

Komandos vyr. trenerio A. Mikaločiaus komentaras: „Ieškojome gynėjų grandyje išreikšto metiko, kuris galėtų praplėsti mūsų puolimą tolimais metimais. Smagu, kad Haris ne tik duos naudos komandai puolime, bet ir bus vienas svarbesnių žaidėjų gynybos sistemose.“

Haroldo Saprykino žaidimo epizodai 2018/2019 m. NKL ir LKL sezone:

Žaidimo epizodai iš 2020 m. vasaros lygos ir sezono Irane:

Parengė BC Kretinga