Galingai antrąjį kėlinį sužaidę klaipėdiečiai pasiekė svarbią pergalę prieš „Kretingą“

„7bet-NKL“ antrajame pogrupyje atsitiesęs Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (8-25) namie 96:84 (23:17, 34:16, 22:27, 17:24) pasiekė svarbią pergalę prieš „Kretingą“ (13-20).

Po lygiai pergalių ir pralaimėjimų su „Šilute“ turėjusi uostamiesčio komanda dabar tvirčiau žengia tryliktoje vietoje.

Antrajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“, likus žaisti 3 minutes, po Lauryno Mikalausko ir Gabrieliaus Mažeikos sėkmingų atakų, įgijo 23 taškų pranašumą (48:25). Po ilgosios pertraukos, įpusėjus trečiajam ketvirčiui, šeimininkų persvara sumažėjo iki vienaženklės (60:51), tačiau prieš lemiamą kėlinį „Neptūnas-Akvaservis“ ir vėl susigrąžino solidžią persvarą (79:60).

Paskutinį ketvirtį klaipėdiečiai pradėjo spurtu 10:2 ir įgiję rekordinę persvarą padėjo galutinį tašką šiose rungtynėse (89:62).

Uostamiesčio ekipą į pergalę vedė Kristupas Leščiauskas, kuris per 20 minučių pelnė 20 taškų (1/1 dvit., 4/6 trit., 6/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus. Kretingiškių gretose išsiskyrė Rytis Zabita, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 13 taškų (3/8 dvit., 7/10 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 30 efektyvumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Kristupas Leščiauskas 20 (4/6 trit., 6/7 baud.), Matas Repšys (2/3 trit.) ir Matas Narvilas (4/8 dvit., 6/6 baud.) po 14, Gabrielius Mažeika (2/9 trit., 8 atk. kam.), Deividas Anužis (2/9 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Laurynas Mikalauskas (4/5 dvit., 8 atk. kam.) po 11, Klaidas Metrikis 8 (1/6 trit., 8 atk. kam.).

„Kretinga“: Mantas Ruikis 21 (4/7 dvit., 3/5 trit.), Mindaugas Stašys 14 (7/7 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Rytis Zabita 13 (3/8 dvit., 7/10 baud., 14 atk. kam., 30 naud.), Edvinas Alunderis (7 atk. kam.) ir Nojus Pabrieža (6 atk. kam.) po 8.