„Virusas“ ir „Garso impulsas“ taip pat pateko į A taurės pusfinalį

2017 m. liepos 25 d. Kretingos centriniame stadione buvo sužaisto kitos ketvirtfinalio lauko 5 prieš 5 krepšinio varžybos. Pirmose varžybose susitiko „Viruso“ ir KK „Riflis“ komandos, o antrose varžybose susitiko „Garso impulso“ su SK „Darba“ komanda.
Pirmosios varžybos tarp „Viruso“ ir KK „Riflio“ komandų prasidėjo „Viruso“ komandos žaidėjo Raimundo Jucio tritaškiais ir sužaidus pirmas penkias minutes laiminėjo 9-2. Po pirmojo kėlinio 15-9 pirmavo „Viruso“ komanda. Antrasis kėlinys prasidėjo „Viruso“ komandos spurtu 7-0, bet antrąją dalį geriau sužaidę KK „Riflio“ komanda laimėjo kėlinį 17-12. Trečiajame kėlinyje vyko įtempta dvikova. „Viruso“ komanda jau buvo įgijusi dviženklę persvarą, bet tada KK „Riflio“ komanda surengė spurtą ir po trijų kėlinių nuo „Viruso“ komandos atsilikinėjo minimaliu skirtumu (43-42). Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Arvydo Bružo ir Remigijaus Turskio tolimais metimai, kurie leido „Viruso“ komandai įgyti solidesnę persvarą. KK „Riflio“ komandai sunkiai sekėsi rinkti taškus, o varžybų pabaigą geriau sužaidę „Viruso“ žaidėjai iškovoja pergalę ir pusfinalyje susitiks su „Sanpolos-Baltijos“ komanda.
„Virusas“ 60 – 52 KK „Riflis“
Rezultatyviausi „Virusas“ žaidėjai: Kornelijus Stonkus – 17 tšk., Arvydas Bružas – 14 tšk., Raimundas Jucys – 8 tšk., Remigijus Turskis – 7 tšk., Darius Kontrimas – 5 tšk., Simas Endriekus – 4 tšk., Salvijus Stonkus – 3 tšk., Jonas Leščiauskas – 2 tšk.
Rezultatyviausi KK „Riflis“ žaidėjai: Matas Puotkalis – 12 tšk., Klaudijus Anužis – 10 tšk., Karolis Griškus – 9 tšk., Vygantas Keblys – 5 tšk., Žilvinas Jurgilevičius, Antanas Stonkus ir Marius Jurkus po 4 tšk., Vilius Petrikas – 2 tšk.

Antrose ketvirtfinalio varžybose susitiko „Garso impulsas“ prieš SK „Darba“ komanda. Varžybos prasidėjo agresyvia „Garso impulso“ komandos gynyba, kuri jau pirmajame kėlinyje varžovams leido įmesti tik 3 taškus, o patys įmetė 14 taškų. Antrajame kėlinyje tęsėsi „Garso impulso“ komandos agresyvi gynyba, kuri neleido varžovams pelnyti taškų, o po dviejų kėlinių „Garso impulso“ komanda jau pirmavo 32-9. Trečiasis ir ketvirtasis kėlinys vyko „Garso impulso“ diktuojamoms sąlygomis, o ketvirtą kėlinį „Garso impulso“ komanda laimėjo 23-0 ir taip lengvai patenka į pusfinalį, kuriame susitiks su „Daikros“ komanda.
„Garso impulsas“ 71 – 16 SK „Darba“
Rezultatyviausi „Garso impulsas“ žaidėjai: Ovidijus Kaminskis – 20 tšk., Tomas Domarkas – 13 tšk., Gediminas Jakštas – 10 tšk., Žilvinas Kubilius – 8 tšk., Mantas Kazonas ir Vytautas Danys po 5 tšk., Ignas Razutis ir Julius Paulauskas po 4 tšk., Aurimas Zaburas – 2 tšk.
Rezultatyviausi SK „Darba“ žaidėjai: Evaldas Klapatauskas ir Aivaras Žilinskis po 5 tšk., Vytautas Pilipavičius, Petras Piekus ir Evaldas Paulauskas po 2 tšk.