Tritaškiais prapliupęs ukrainietis vedė Kretingos ekipą į pergalę

BC Kretinga

Maksymas Lutsenko pagerino asmeninį „7bet-NKL“ tritaškių rekordą ir jo atstovaujama „Kretinga-VR Servisas“ (11-18) sugrįžo į pergalių kelią. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai svečiuose 85:77 (25:15, 21:18, 20:20, 19:24) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (5-23) ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

M. Lutsenko per 30 minučių pelnė 22 taškus (1/2 dvit., 6/11 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų. 6 tolimi metimai – 30-mečio ukrainiečio „7bet-NKL“ rekordas. Ankstesnis jo geriausias pasiekimas buvo 5 tritaškiai, kuriuos jis spalio mėnesį pataikė į Vilniaus „Ryto-2“ krepšį.

Kretingos komandai Martynas Mažeika per 29 minutes pelnė 18 taškų (3/8 dvit., 1/4 trit., 9/9 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius bei surinko 27 naudingumo balus.

Antrajame kėlinyje kretingiškiai susikrovė 14 taškų persvarą (33:19), tačiau po ilgosios pertraukos spurtavę šeimininkai po Gedimino Leščiausko tritaškio kirpo deficitą iki 5 taškų (50:55). Vis tik tada Raidas Nacius tolimu metimu inicijavo spurtą 11:0, po kurio svečiai iš Kretingos vėl smarkiai pabėgo į priekį (66:50) ir vėliau užtikrintai triumfavo. Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Oskaras Pleikys, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 11 taškų (4/8 dvit., 1/3 trit., 0/1 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

„Kretinga-VR Servisas“: Maksymas Lutsenko 22 (6/11 trit., 5 kld.), Martynas Mažeika 18 (3/8 dvit., 9/9 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld., 27 naud.), Raidas Nacius 17 (3/6 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Rytis Zabita 10 (5/7 dvit., 10 atk. kam.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Gediminas Leščiauskas 14 (5/9 dvit., 8 atk. kam.), Gabrielius Mažeika 13 (2/7 trit.), Oskaras Pleikys (4/8 dvit., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld.) ir Kristupas Keinys (4/6 dvit., 1/7 trit.) po 11, Adomas Sidarevičius 10 (4 rez. perd.), Rytis Šakaitis 9 (1/5 trit.), Matas Repšys 7.