Tęsiasi pralaimėjimų serija RKL lygoje

Lapkričio 29 dieną, penktadienį, Kretingos krepšininkai namuose sužaidė XI – ojo turo RKL rungtynes prieš Panevėžio ,,Bangenę-Aiverą“ (5 pergalės, 7 pralaimėjimai) ir pralaimėjo jiems rezultatu 66:82 [9:22, 18:17, 20:26, 19:17]. Šiame susitikime svečiai jau po pirmojo kėlinio įgijo dviženklią persvarą (10 min. 9:22), o po trijų kėlinių komandas skyrė 18 taškų (30 min. 47:65). Ketvirtajame kėlinyje kretingiškiams nebepavyko pavojingiau priartėti ir pakovoti dėl pergalės. Kretingiškiai prieš Panevėžio krepšininkus triuškinamai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių: 30 prieš 48.

Kretingos ,,Kretinga“: Kęstutis Mačijauskas (7 atk. kamuoliai) 23, Valdas Raudonis 18, Steponas Markus 14, Gediminas Drungys (6 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai) 4, Juozas Statnickas 3, Linas Narkus ir Henrikas Lubinas (4 per. kamuoliai) po 2, Kęstutis Monkus, Vaidas Ruzgaila, Ramūnas Strazdauskas ir Tomas Lenkimas.

Panevėžio ,,Bangenė-Aivera“: Simonas Slivka (26 naud. balai) 19, Paulius Dėgenis (7/7 dvitaškiai, 16 atk. kamuolių) 18, Tadas Mincė 13, Audrius Stašaitis 10, Edvinas Misiūnas 7, Nerijus Anskinas 6, Ernestas Žiaugra 5, Tomas Petrošaitis 3, Tadas Labutis 1.

2013-12-03

Lapkričio 30 dieną, šeštadienį, Kretingos krepšininkai išvykoje nusileido Kauno ,,United-Radijas Tau“ (6 pergalės, 6 pralaimėjimai) komandai 86:58 [19:19, 25:13, 11:12, 31:14]. Pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova, pirmaujanti komanda keitėsi net 11 kartų, lygus rezultatas švieslentėje degė 10 kartų. Įpusėjus antrajam rungtynių kėliniui rezultatas dar buvo lygus (17 min. 30:30), bet kėlinį spurtu 14:2 užbaigę kauniečiai prieš didžiąją pertrauką įgijo 12 taškų persvarą (20 min. 44:32). Trečiajame kėlinyje po Gedimino Drungio dvitaškio komandas skyrė tik 7 taškai (28 min. 44:51), bet tragiškai sužaistas ketvitasis kėlinys nulėmė dar vieną triuškinamą Kretingos komandos pralaimėjimą. Kauniečiams pergalę padėjo pasiekti gerokai sėkmingiau pataikyti dvitaškiai metimai 32/52(62 proc.), prieš kretingiškių 20/57 (35 proc.).

Kretingos ,,Kretinga“: Gediminas Drungys (5 rez. perdavimai) 16, Kęstutis Mačijauskas 11, Vaidas Ruzgaila 9, Linas Narkus (13 atk. kamuolių) 6, Ramūnas Strazdauskas, Kęstutis Monkus ir Tomas Lenkimas po 4, Henrikas Lubinas ir Steponas Markus po 2,Valdas Raudonis.

Kauno ,,United-Radijas Tau“: Tautvydas Žioba (8/12 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) 21, Leonardas Ivanovas 13, Giedrius Būda ir Aurimas Karbauskas po 12, Lukas Stanislovaitis 9, Liutauras Lukošenkinas 7, Giedrius Jevstignejevas ir Aidas Kavaliauskas po 6, Povilas Grikšas.

Gruodžio 6 dieną, Kretingos krepšininkai išvykoje susigrums su RKL A diviziono lyderiais Druskininkų ,,Citus“ (11 pergalių, 1 pralaimėjimas), kuriomis užbaigs pirmą ratą, o antrą ratą pradės gruodžio 13 dieną, išvykoje prieš Kupiškio KK ,,Kupiškį“ (4 pergalės, 8 pralaimėjimai).