Svarbi ,,Kretingos” pergalė

Turnyrinė lentelė. Šį savaitgalį Kretingos komanda sužaidė tik vienerias rungtynes, kuriose po pratęsimo reikalavusios kovos nukovė Kėdainių ,,SC – Nevėžį” ir išsaugojo antrąją turnyrinės lentelės poziciją, artimiausius persekiotojus lenkdami 1 pergale.

Lyderis. Neabejotinai prie šios pergalės daugiausiai prisidėjo komandos kapitonas Aidas Viskontas sužaidęs sėkmingiausias rungtynes vilkėdamas Kretingos marškinėlius. Gynėjas per 40 minučių aikštėje surinko 37 taškus ir tiek pat naudingumo balų.

Sausio 13 d. Kretingos vyrų krepšinio rinktinė namuose po pratęsimo 103:98 [30:29; 23:14; 16:21; 18:23; 16:11] nugalėjo Kėdainių ,,SC – Nevėžį” (9 pergalės, 9 pralaimėjimai). Po pirmo kėlinio komandas skyrė tik vienas taškas, bet antrajame kėlinyje sėkmingiau žaidę kretingiškiai po M. Airošiaus tritaškio susikrovė 10 taškų persvarą (15 min. 42:32) ir ją išlaikė iki ilgosios pertraukos. Ketvirtajame kėlinyje kretingiškiai pirmavo 11 taškų (36 min. 81:70), bet per likusį laiką kėdainiškiai prisivijo Kretingos komandą ir teko žaisti pratęsimą. Pratęsime kretingiškiai nekartojo klaidų ir sugebėjo išlaikyti persvarą ir iškovoti sudėtingą pergalę.
Kretingos ,,Kretinga”: Aidas Viskontas (11/16 dvitaškiai, 8 išprov. pražangos, 37 naud. balai) – 37, Tadas Maželis (4 per. kamuoliai, 25 naud. balai) – 23, Martynas Airošius (9 rez. perdavimai) – 15, Linas Jonuška (8 atk. kamuoliai) – 10, Albertas Valiulis – 7, Rytis Zabita (15 atk. kamuolių) – 6, Edgaras Danys – 5, Henrikas Lubinas.
Kėdainių ,,SC – Nevėžio” komandoje 29 taškus surinko Laurynas Danielius (24 antroje rungtynių pusėje), Arminas Kelmelis pridėjo 16.

Artimiausiose rungtynėse sausio 19 d. 19 val. Kretingos komanda namuose priims lygos lyderius Gargždų SC (16 pergalių, 1 pralaimėjimas), o sausio 20 d. išvykoje susitiks su Panevėžio ,,Bangene – Aivera” (9 pergalės, 9 pralaimėjimai).