„Sūduva-Mantinga“ uraganiniu puolimu nupūtė Kretingos ekipą

BC Kretinga

Puolimo pasismaginus Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (10-2) iškovojo 10-ąją „7bet-NKL“ pergalę. Mariaus Ūso auklėtiniai namuose 111:81 (27:23, 26:18, 29:19, 29:21) pranoko „Kretingą-VR Servisas“ (5-6).

Antrajame kėlinyje spurtavę marijampoliečiai įgijo 17 taškų persvarą (53:36), tačiau Mantvydas Žukauskas smeigė tritaškį, o Rytis Zabita pridėjo dvitaškį ir kretingiškiai į ilgąją pertrauką išėjo nukirpę deficitą (41:53). Trečiajame ketvirtyje Evaldas Džiaugys, Aurelijus Pukelis ir Marijus Užupis ėmėsi iniciatyvos ant savo pečių – trijulė sukrovė svečiams iš Marijampolės rekordinį 21 taško pranašumą (62:41), kurios marijampoliečiai neišbarstė iki pat rungtynių pabaigos.

100-ąjį tašką baudų metimais pelnė Ainoras Rapolavičius. Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė A. Pukelis, kurio sąskaitoje per 18 minučių buvo 16 taškų (6/6 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, klaida, perimtas kamuolys bei 30 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Tautvydas Kliučinykas, per 21 minutę pelnęs 19 taškų (3/7 dvit., 3/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, sykį suklydo bei surinko 22 naudingumo balus.

Kretingos komandai Martynas Mažeika per 30 minučių pelnė 25 taškus (6/9 dvit., 1/3 trit., 10/13 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė 7 klaidas bei surinko 27 naudingumo balus.

„Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika 25 (6/9 dvit., 10/13 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 7 kld., 27 naud.), Rytis Zabita (6/9 dvit.) ir Raidas Nacius (2/6 trit.) po 13, Modestas Jurkaitis (3 per. kam., 4 kld.), Mantvydas Žukauskas ir Valerijus Anisimovas (4/5 dvit.) po 9.

„Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Kliučinykas 19 (3/7 dvit., 3/5 trit., 5 rez. perd.), Aurelijus Pukelis 16 (6/6 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 30 naud.), Evaldas Džiaugys 14 (7/11 dvit., 8 atk. kam.), Domantas Vilys 11 (2/7 trit.), Marijus Užupis (2/2 trit.), Žygimantas Šimonis (2/3 trit., 6 rez. perd.) ir Viktors Iljins (2/4 trit., 7 atk. kam., 2 blok.) po 10.