Startuoja Kretingos komandos ,,Protų kovos“ (VIDEO)

BC Kretinga

      Krepšinio sezonui artėjant į pabaigą, į Kretingos komandos puslapį atkeliauja nauja rubrika ,,Protų kovos“. Šios kovos leis ne tik sustiprinti komandos ryšius, bet ir išsiaiškinti sumaniausią komandos narį. Šioje rubrikoje komandos nariai po treniruočių atsakinės į klausimus ne tik apie krepšinį, bet ir nesudėtingus, bet kartais suktus klausimus apie įvairias sritis.
Pirmojoje ,,Protų“ kovoje savo išmonę pademonstravo komandos kapitonas Gediminas Drungys, aukštaūgis Vilius Bruzdeilinas ir jaunasis Simonas Mažionis. Visiems trims nepavyko įvardinti krepšinio išradėjo, tiksliai suskaičiuoti JAV valstijų ir niekas nežinojo, kuriame žemyne yra      Beninas, tačiau visi nesunkiai atspėjo, kas pastaruosius du sezonus tapo Europos geriausiu jaunu krepšininku.
Po pirmosios kovos tapo aišku, kad po lygiai – 5 balsus surinko Gediminas Drungys ir Simonas Mažionis, kurie komandos draugų manymu ir yra vieni iš rimčiausių pretendentų tapti nugalėtojais, šiek tiek prasčiau sekėsi vos du teisingus atsakymus pasakiusiam Viliui Bruzdeilinui.
Sekite komandos internetinį puslapį bei Facebook paskyrą ir sužinokite kaip komandos nariams sekasi tolimesnėse kovose.

VIDEO:

Teisingi atsakymai:
1 ) Vincas Kudirka
2 ) Brazilijoje
3 ) James Naismith
4 ) Afrikoje
5 ) Ankara
6 ) 12 komandų
7 ) 1999 m.
8 ) Jonas Valančiūnas
9 ) Madrio ,,Real“
10 ) 50 valstijų

Parengė Tomas Kubilius

Leave a Reply