Sezono starte: pergalė namuose, pralaimėjimas išvykoje

Spalio 25 d. Kretingos komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, sezono atidarymo rungtynėse, namuose 78:70 [21:18; 14:16; 17:18; 26:18] palaužė Kauno raj. ,,Omegos” pasipriešinimą (2 pralaimėjimai). Kretingiškiai šiek tiek sėkmingiau pradėjo rungtynes ir puikiai pavykęs zoninis spaudimas leido pelnyti daug lengvų taškų, po pirmo kėlinio komandas skyrė 3 taškai (10 min. 21:18), o po dviejų kėlinių komandas skyrė minimalus šeimininkų pranašumas 35:34. Šeimininkai pirmą savo tritaškį pirmoje rungtynių pusėje pelnė tik antro kėlinio 7 minutę, o jo autorius Kretingos įžaidėjas Domininkas Matutis. Po ilgosios pertraukos aikštėje toliau virė atkakli kova ir nė vienai komandai nepavyko įgyti ženklesni pranašumo, o po trečio kėlinio švieslentėje degė lygus rezultatas 52:52 reiškęs, kad rungtynių baigtis spręsis ketvirtajame kėlinyje. Lemiamame ketvirtyje kretingiškius į lemiamą šturmą vedė du svarbūs D. Matučio ir vienas K. Stonkaus tritaškis, o pabaigoje šaltakraujiškai realizuoti to paties D. Matučio baudų metimai.

Kretingos ,,Kretinga”: Domininkas Matutis (3/4 tritaškiai, 7 išprov. pražangos, 25 naud. balai) – 21, Kornelijus Stonkus (5 rez. perdavimai, 5 per. kamuoliai, 19 naud. balų) – 16, Rytis Zabita (17 atk. kamuolių, 7 puolime, 31 naud. balas) – 12, Tadas Maželis – 11, Rokas Šimkevičius (5 rez. perdavimai) – 8, Tadas Budrys – 6, Linas Jonuška – 4, Arnas Sabaliauskas, Rimvydas Brencius ir Ignas Andriuškevičius.

Kauno raj. ,,Omega”: Eduard Rogačiov (24 naud. balai) – 19, Paulius Parachomikas (4/6 tritaškiai) – 15.

Spalio 26 d. pirmojoje sezono išvykoje buvo patirtas ir pirmas pralaimėjimas, rezultatu 77:80 [20:18; 19:22, 14:17; 24:23] nusileista Tauragės ,,Tauragei” (2 pergalės). Šiose permainingose ir kovingose rungtynėse Kretingos komanda prasidėjus ketvirtajam kėliniui, po kapitono L. Jonuškos tritaškio, pirmavo 7 taškais (33 min. 64:57), bet deja persvaros nepavyko išlaikyti. Likus 18 sekundžių, po puikia rungtynes sužaidusio Tauragės žaidėjo I. Juškevičiaus taiklių baudos metimų komandas skyrė 3 taškai (40 min. 80:77), kretingiškiai per likusį laiką turėjo net dvi galimybes išlyginti rezultatą, bet L. Jonuškos ir D. Matučio tritaškiai skriejo pro šalį, taigi teko patirti ir pirmą šio sezono pralaimėjimą.

Kretingos ,,Kretinga”:  Tadas Maželis (7/9 dvitaškiai, 24 naud. balai) – 21, Domininkas Matutis (7 išprov. pražangos) – 18, Kornelijus Stonkus (3 per. kamuoliai) ir Linas Jonuška (12 atk. kamuolių, 5 rez. perdavimai, 21 naud. balas) po – 13, Rokas Šimkevičius – 8, Rytis Zabita – 4, Arnas Sabaliauskas ir Tomas Vanagas.

Tauragės ,,Tauragė”: Ignas Juškevičius (20 atk. kamuolių, 39 naud. balai) – 26, Osvaldas Brazdžionis – 15.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais lapkričio 9 d. išvykoje su Kelmės ,,Kelme” (2 pergalės).