Savaitgalį – keturios A taurės varžybos

2017 m. liepos 14 d. Kretingos centriniame stadione buvo sužaistos vienos lauko 5 prieš 5 krepšinio varžybos tarp KK „Riflis“ ir „Kūlupėnų“ komandų, o sekmadienį, liepos 16 d., buvo sužaistos dar trys varžybos. Jose susitiko „Už pervažos“ ir SK „Darba“ komandos, „Viruso“ ir „Bikap“ komandos bei „Kūlupėnų“ ir „Žemaičiai“ komandos
Penktadienį susitiko „KK „Riflio“ komanda, kuri šiemet dar nelaimėjo nė vienų varžybų su „Kūlupėnų“ komanda, kuri taip pat nelaimėjusi nė vienų varžybų. Varžybos prasidėjo labai gera KK „Riflio“ komandos gynyba, kuri neleido varžovams pirmąsias penkias minutes pelnyti taškų ir įpusėjus kėliniui KK „Riflio“ komanda pirmavo 9-0. Pirmasis kėlinys baigėsi 19-10 KK „Riflio“ komandos naudai. Antrajame kėlinyje vyko lygi kova ir tai atspindi lygiai sužaistas kėlinys 13-13. Trečiajame kėlinyje KK „Riflio“ komanda demonstruoja geležinę gynyba ir varžovams leidžia įmesti tik 7 taškus, o patys įmeta 17 taškų ir po trijų kėlinių pirmauja 49-30. Ketvirtajame kėlinyje KK „Riflio“ komanda demonstruoja puikų puolimą, įmeta 5 tritaškius ir lengvai laimi varžybas.
KK „Riflis“ 75 – 41 „Kūlupėnai“
Rezultatyviausi KK „Riflis“ žaidėjai: Simonas Mažionis – 17 tšk., Antanas Stonkus – 14 tšk., Vygantas Keblys – 9 tšk., Vilius Petrikas – 8 tšk., Žilvinas Jurgilevičius – 7 tšk., Klaudijus Anužis ir Matas Puotkalis po 5 tšk., Andrius Aurila – 4 tšk., Tomas Račkus – 2 tšk.
Rezultatyviausi „Kūlupėnai“ žaidėjai: Šarūnas Stalmokas – 9 tšk., Edvinas Bumblys – 7 tšk., Vytautas Alonderis – 6 tšk., Aurelijus Baltrimas ir Julius Narkus po 5 tšk., Edmundas Vaičius – 4 tšk., Žygimantas Narvilas – 3 tšk., Rokas Beržonskis – 2 tšk.

Pirmosiose varžybose sekmadienį susitiko „Už pervažos“ ir SK „Darba“ komandos. Abejoms komandoms tai labai svarbios varžybos norint patekti į atkrintamąsias varžybas. Varžybos prasidėjo labai įtemptai ir nervingai, abejoms komandoms dėl karščio reikėjo priverstinių pertraukėlių ir po pirmojo kėlinio 13-12 pirmavo „Už pervažos“ komanda. Antrajame kėlinyje toliau vyko įtemptos varžybos, bet antrojo kėlinio pabaigą geriau sužaidę SK „Darba“ komanda laimėjo kėlinį 17-11 ir po dviejų kėlinių pirmavo 29-24. Trečiajame kėlinyje komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, dažniausiai juos rinko baudos metimais, bet „Už pervažos“ komanda kėlinio gale įmeta du tritaškius ir laimi kėlinį 16-11 ir po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 40-40. Ketvirtasis kėlinys priklausė SK „Darba“ komandai, kuri užspaudė varžovus bei surengia spurtą 14-0. To užteko, kad SK „Darba“ komanda iškovotų pirmąją pergalę turnyre.
„Už pervažos“ 46 – 60 SK „Darba“
Rezultatyviausi „Už pervažos“ žaidėjai: Donatas Aniulis ir Algirdas Keblys po 12 tšk., Rimantas Žižys – 9 tšk., Gvidas Šeštokas – 7 tšk., Vytautas Čiunka – 6 tšk.
Rezultatyviausi SK „Darba“ žaidėjai: Audrius Kazlauskas – 20 tšk., Audrius Agintas – 13 tšk., Evaldas Klapatauskas – 7 tšk., Vytautas Pilipavičius ir Marius Kontrimas po 6 tšk., Evaldas Paulauskas ir Evaldas Grušeckis po 4 tšk.

Antrose varžybose sekmadienį susitiko be pralaimėjimų žengianti „Viruso“ komanda su pergalių dar neiškovojusią „Bikap“ komanda. Varžybos prasidėjo intensyviu puolimu, abi komandos lengvai rinko taškus, o gynyboje taupėsi. Po pirmojo kėlinio 19-18 pirmavo „Bikap“ komanda. Antrajame kėlinyje „Viruso“ komanda pradėjo demonstruoti gerą gynybą, kuri leido varžovams įmesti tik 6 taškus, o patys įmeta 20 taškų ir po dviejų kėlinių pirmauja 38-25. Trečiajame kėlinyje „Virso“ komanda dar galingiau atrodo puolime ir įmeta net 29 taškus, o praleidžia tik 8 taškus ir po trijų kėlinių turi solidžią 34 taškų persvarą (67-33). Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, o „Viruso“ komanda švenčia jau trečiąją pergalę iš eilės.
„Virusas“ 81 – 37 „Bikap“
Rezultatyviausi „Viruso“ žaidėjai: Simas Endriekus – 23 tšk., Kornelijus Stonkus – 21 tšk., Nerijus Strazdauskas – 16 tšk., Darius Kontrimas – 12 tšk., Arvydas Bružas – 8 tšk., Jonas Leščiauskas – 2 tšk.
Rezultatyviausi „Bikap“ žaidėjai: Aidas Viskontas ir Julius Paulauskas po 11 tšk., Laurynas Beniušis – 10 tšk., Darius Anužis – 4 tšk.. Mindaugas Reinikis – 2 tšk.

Trečiose varžybose sekmadienį susitiko „Kūlupėnai“ ir „Žemaičių“ komandos. Varžybos prasidėjo „Kūlupėnų“ komandos spurtu 13-4. Po to žaidimas išsilygino ir po pirmojo kėlinio „Kūlupėnų“ komanda pirmavo 19-8. Antrajame kėlinyje abejoms komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, bet „Kūlupėnų“ komanda vis tiek laimėjo kėlinį 11-8. Po ilgosios pertraukos „Kūlupėnų“ komanda atsipalaidavo ir leido „Žemaičių“ komandai mažinti skirtumą, bet „Kūlupėnų“ komanda geriau sužaidžia kėlinio galą ir po trijų kėlinių išlaiko 12 taškų pranašumą (44-32). Ketvirtajame kėlinyje „Žemaičių“ komanda kyla į lemiamą kovą ir prie varžovų likus žaisti minutei priartėja 5 taškais, bet tada „Kūlupėnų“ žaidėjas Šarūnas Stalmokas tempia savo komandą į priekį ir leidžia komandai iškovoti pirmąją pergalę turnyre.
„Žemaičiai“ 51 – 55 „Kūlupėnai“
Rezultatyviausi „Žemaičių“ žaidėjai: Andrius Šiaulys – 17 tšk., Nerijus Galdikas – 14 tšk., Mantas Lieškūnas – 8 tšk., Andrius Brazdenkis – 6 tšk., Vilius Stonkus – 5 tšk.
Rezultatyviausi „Kūlupėnų“ žaidėjai: Šarūnas Stalmokas – 29 tšk., Julius Narkus – 8 tšk., Edmundas Vaičius ir Žygimantas Narvilas po 5 tšk., Gediminas Mažeika ir Aurelijus Baltrimas po 4 tšk.