SAUSIO MĖNESIO INTERVIU: komandos gynėjas Edgaras Danys

Naujų metų starte pakalbinome trečiąjį sezoną Kretingos komandai atstovaujantį Edgarą Danį. Jis atskleidė sėkmingo savo žaidimo paslaptis, prisiminė įsimintiniausią savo dėjimą ir papasakojo apie savo laisvalaikį.

Šį sezoną esi trečias pagal naudingumą komandas narys ir žaidi geriausią sezoną. Kas lemia tokį solidų tavo žaidimą?
– Tokį žaidimą lemia trenerio pasitikėjimas. Tokius rezultatus padeda rodyti darbas treniruotėse, manau, tokį solidų žaidimą demonstruoju, nes visą vasarą dirbau salėje su treneriu, taip pat daug ką lemia komandos narių patarimai.

– Turbūt dabar jau nebejauti jaudulio prieš žengdamas į aikštę RKL čempionate?
– Negalėčiau sakyti, jog nebejaučiu jaudulio, kiekvienas varžybas kaip ir kiekvienas žaidėjas jaudinuosi, norisi pasirodyti geriau kiekvienose rungtynėse.

Šį sezoną sužaidei dvejas puikias rungtynes: prieš Kelmę įmetei 18 taškų, atlikai 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmei 3 kamuolius, o prieš Raseinius pelnęs 11 taškų, atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus, 9 kartus atkovojęs ir išprovokavęs 9 pražangas likai per žingsnelį nuo trigubo dublio. Kurios rungtynės pačiam labiausiai įsiminė kol kas?
– Visos varžybos yra savaip įsimintinos, nes kiekvienuose rungtynėse atsitinka kažkas tokio iš ko galima pasimokyti, jog kitos būtų daug geriau sužaistos nei prieš tai buvusios.

– Prieš kurį varžovą gintis tau buvo sunkiausia?
– Prieš kiekviena varžovą gintis yra sunku, tad negalėčiau išskirti vieno.

– Šį sezoną į savo žaidimą įtraukei ir dėjimus į krepšį, nors ir esi vos 1,85 metro ūgio. Ar dar prisimeni pirmąjį savo dėjimą? Kuris dėjimas kol kas labiausiai įsirėžė į atmintį?
– Pirmojo dėjimo nepamenu. Visi dėjimai įsimintini, bet labiausiai atsimenu, kai žaidžiau prieš komandos draugą ir per jį įdėjau.

– Kaip įvertintum atmosferą Kretingos komandoje, su kuo daugiausiai bendrauji? Kaip atsipalaiduoji laisvalaikiu?
– Komandos atmosfera yra puiki, visi draugiški, galima, pajuokauti, jei kažką padarau blogai per varžybas visada pataria, jog nebekartočiau tų pačių klaidų. duoda naudingų patarimų. Geriausiai iš komandos sutariu su Kornelijumi Stonkumi. Didžiają laisvalaikio dalį, mes praleidžiam žaisdami kompiuterinius žaidimus arba užsiimdami kita veikla nesusijusia su krepšiniu. Laisvalaikiu stengiuosi užsiimti kuo aktyvesne veikla

Parengė Tomas Kubilius