„Sanpolos-Baltijos“ ir „Viruso“ komandų pergalės

2017 m. liepos 10 d. Kretingos centriniame stadione buvo sužaistos dar dvi lauko 5 prieš 5 krepšinio varžybos. Jose susitiko „Sanpola-Baltija“ ir KK „Riflis“ komandos bei „Viruso“ ir SK „Darba“ komandos.

Pirmosiose varžybose susitiko praeitų metų čempionai „Sanpolos-Baltijos“ komanda su turnyro senbuvė KK „Riflis“ komanda. Varžybos prasidėjo „Sanpolos-Baltijos“ komandos spurtu 10-0, bet po to KK „riflio“ komanda atsitiesė, bet kėlinį pralaimėjo 18-13. Antrasis kėlinys prasidėjo KK „Riflio“ komandos tolimais tritaškiais, kurie jie įmetė net trys iš eilės, bet kėlinio galą geriau sužaidė „Sanpolos-Baltijos“ komanda, kuri po dviejų kėlinių pirmavo 37-28. Trečiajame kėlinyje KK ‚Riflio“ komandai sunkiai sekėsi rinkti taškus, kurių jie įmetė tik 11, o „Sanpolos-Baltijos“ įmetė 22 ir taip laimėdami kėlinį jau pirmavo 59-39. Ketvirtasis kėlinys vyko be didelės intrigos, kuris buvo sužaistas taikiai 13-13, o tai leido „Sanpolos-Baltijos“ komandai iškovoti trečiąją pergalę turnyre.
„Sanpola-Baltija“ 73 – 53 KK „Riflis“
Rezultatyviausi „Sanpolos-Baltijos“ žaidėjai: Rokas Mažionis – 29 tšk., Linas Markaitis – 21 tšk., Martinas Ahrens – 9 tšk., Arimantas Mikaločius – 8 tšk., Eimantas Poškus – 6 tšk., Justinas Jodkonis – 2 tšk.
Rezultatyviausi KK „Riflis“ žaidėjai: Žilvinas Jurgilevičius – 14 tšk., Antanas Stonkus – 13 tšk., Simonas Mažionis – 10 tšk., Vygantas Keblys – 5 tšk., Karolis Griškus ir Valdas Petrikas – 4 tšk., Tomas Račkus – 2 tšk., Marius Jurkus – 1 tšk.

Antrose varžybose susitiko praeitų metų vicečempionai „Viruso“ komanda su SK „Darba“ komanda. Varžybos prasidėjo labai nervingai ir abejoms komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus. Po pirmojo kėlinio 9-6 pirmavo „Viruso“ komanda. Antrajame kėlinyje abejoms komandoms taip pat sunkiai sekėsi rinkti taškus ir kėlinys pasibaigė lygiai 11-11. Trečiajame kėlinyje beveik visus taškus „Viruso“ komanda rinko baudų metimais, o į tai SK „Darba“ komanda atsakydavo tolimu metimu, bet trečiąjį kėlinį minimalia persvarą laimėjo „Viruso“ komanda 14-13. Ketvirtajame kėlinyje, kai komandas skyrė tik 4 taškai, iniciatyvos ėmesi „Viruso“ komandos vadovas Remigijus Turskis, kurio 6 taškai iš eilės leido komandai iškovoti antrąją pergalę.
„Virusas“ 48 – 38 SK „Darba“
Rezultatyviausi „Virusas“ žaidėjai: Kornelijus Stonkus – 14 tšk., Simas Endriekus – 13 tšk., Remigijus Turskis – 8 tšk., Arvydas Bružas – 7 tšk., Nerijus Strazdauskas – 5 tšk.
Rezultatyviausi SK „Darba“ žaidėjai: Audrius Kazlauskas – 14 tšk., Petras Piekus – 6 tšk., Alvydas Jockus ir Aivaras Žilinskis – 4 tšk., Evaldas Klapatauskas – 3 tšk., Audrius Agintas, Evaldas Paulauskas ir Vytautas Pilipavičius – 2 tšk.