„Sanpola-Baltija“ ir „Daikra“ pateko į A taurės pusfinalį

2017 m. liepos 24 d. Kretingos centriniame stadione prasidėjo ketvirtfinalio lauko 5 prieš 5 krepšinio varžybos. Pirmose varžybose susitiko „Sanpolos-Baltijos“ ir „Už pervažos“ komandos, o antrose varžybose susitiko „Daikra“ su „Žemaičių“ komanda.
Pirmosios varžybos tarp „Sanpolos-Baltijos“ ir „Už pervažos“ prasidėjo abiejų komandų taškais iš po krepšiais. Dainius Žvinklys (Sanpola-Baltija) jau varžybų pradžioje įdeda trys dėjimus, bet varžovai neleidžia „Sanpolos-Baltijos“ komandai pabėgti į priekį. Pirmąjį kėlinį 17-14 laimi „Sanpolos-Baltijos“ komanda. Antrasis kėlinys prasideda dviem tolimais „Už pervažos“ komandos metimais, o „Sanpola-Baltija“ taip pat atsako dviem tolimais metimais ir laimi antrąjį kėlinį 20-15. Trečiajame kėlinyje įvyksta varžybų „lūžis“, kai „Sanpolos-Baltijos“ komanda pagerina gynyba ir leidžia varžovams įmesti 8 taškus, o patys įmeta 29 taškus bei užtikrintai laimi kėlinį. Ketvirtasis kėlinys tampa formalumas ir „Sanpolos-Baltijos“ komanda patenka į pusfinalį, kuriame susitiks su „Viruso“ ir KK „Riflio“ komandų poros nugalėtoju.
„Sanpola-Baltija“ 83 – 50 „Už pervažos“
Rezultatyviausi „Sanpola-Baltija“ žaidėjai: Rokas Mažionis – 20 tšk., Dainius Žvinklys – 14 tšk., Martins Ahrens – 12 tšk., Linas Markaitis – 11 tšk., Arnas Gudžiūnas – 6 tšk., Arimantas Mikaločius ir Tomas Kubilius po 3 tšk., Edgaras Vigelis ir Justinas Jodkonis po 2 tšk.
Rezultatyviausi „Už pervažos“ žaidėjai: Deividas Baranauskas ir Donatas Aniulis po 14 tšk., Vitalijus Čiunka – 9 tšk., Algirdas Keblys – 8 tšk., Rimantas Žižys – 4 tšk.

Antrose ketvirtfinalio varžybose susitiko „Daikra“ prieš „Žemaičių“ komanda. Varžybos prasidėjo pražangų gausa bei kieta dvikova ir jau pirmajame kėlinyje buvo išvaryti du žaidėjai (Marius Lieškūnas „Žemaičiai“ ir Valentinas Rumiancevas „Daikra“). Pirmajame kėlinyje „Daikros“ komanda į priekį tempė Laimonas Remeikis, kuris įmeta tris tritaškius ir padeda komandai laimėti pirmąjį kėlinį 16-12. Antrajame kėlinyje taip pat vyko įtempta kova, abi komandos taškus daugiausiai rinko baudų metimais ir kėlinį vėl laimėjo „Daikros“ komanda rezultatu 19-10. Trečiajame kėlinyje abi komandos pradėjo pataikyti iš tolimesnių distancijų ir rezultatyviame kėlinyje vėl laimėjo „Dairos“ komanda 20-16 ir po trijų kėlinių pirmavo 56-38. Ketvirtajame kėlinyje abi komandos žaidė ramų krepšinį, kuris buvo naudingas „Daikros“ komandai, kuri patenka į pusfinalį, kuriame susitiks su „Garso impulso“ ir SK „Darba“ komandų poros nugalėtoju.
„Daikra“ 70 – 49 „Žemaičiai“
Rezultatyviausi „Daikra“ žaidėjai: Laimonas Remeikis – 26 tšk., Mantas Valčiukas – 16 tšk., Motiejus Syminas – 13 tšk., Justas Grikštas – 6 tšk., Andrius Steponaitis – 4 tšk., Karolis Stirbys – 3 tšk., Martynas Macas – 2 tšk.
Rezultatyviausi „Žemaičiai“ žaidėjai: Vilius Stonkus – 18 tšk., Tadas Kubilius ir Andrius Brazdenkis po 7 tšk., Nerijus Galdikas ir Nerijus Urbonas po 6 tšk., Mantas Lieškūnas – 3 tšk., Benas Montrimas – 2 tšk.