„Sanpola-Baltija“ ir „Daikra“ – lauko A taurės pogrupio nugalėtojai

2017 m. liepos 17 d. Kretingos centriniame stadione buvo sužaistos vejos lauko 5 prieš 5 krepšinio varžybos tarp „Viruso“ ir „Daikros“ komandų bei „Sanpolos-Baltijos“ ir „Garso impulso“ komandų. Visos komandos dar nebuvo patyrusios nė vieno pralaimėjimo, taigi visos varžybos laukia labai įdomios.
Pirmose varžybose susitiko „Viruso“ komanda su „Daikros“ komanda. Varžybas geriau pradėjo „Viruso“ komanda, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 15-5, bet tada „Daikros“ komanda spurtavo ir net gi laimėjo kėlinį 22-19. Antrajame kėlinyje „Viruso“ komanda vėl demonstravo puikią gynybą ir varžovams leido įmesti 8 taškus, o patys įmeta 24 taškus ir po dviejų kėlinių „Viruso“ komanda laimi 43-30. Trečiąjį kėlinį „Daikros“ komanda pradeda rimtai nusiteikę ir spurtuoja 9-0 bei laimi kėlinį 22-12. Ketvirtajame kėlinyje ir toliau į priekį „Daikros“ komanda veda Mindaugas Norvaišas, kuris iš eilės įmeta 9 taškus bei lygus žaisti 4 minutes rezultatas tampa lygus 61-61. Kėlinio pabaigoje „Viruso“ komandai sunkiai sekasi rinkti taškus bei keletą kartų suklysta ir tai naudojasi „Daikros“ komanda, kuri iškovoja ketvirtąją pergalę turnyre.
„Virusas“ 65 – 71 „Daikra“
Rezultatyviausi „Virusas“ žaidėjai: Arvydas Bružas – 22 tšk., Nerijus Strazdauskas ir Povilas Šakinis po 12 tšk., Kornelijus Stonkus – 11 tšk., Darius Kontrimas – 6 tšk., Simas Endriekus – 3 tšk.
Rezultatyviausi „Daikra“ žaidėjai: Mindaugas Norvaišas – 29 tšk., Laimonas Remeikis – 16 tšk., Martynas Macas – 11 tšk., Mantas Valčiukas – 6 tšk., Jonas Dumašius – 5 tšk., Valentinas Rumiancevas – 2 tšk.

Antrose varžybose susitiko be pralaimėjimų žengianti „Sanpolos-Baltijos“ komanda su taip pat be pralaimėjimų žengiančią „Garso impulso“ komanda. Jau varžybų pradžioje užvirė tikra dvikova, nors „Sanpolos-Baltijos“ komanda į varžybas susirinko vos šešiese. Varžybos prasidėjo greitomis atakomis bei prasta gynyba ir po pirmojo kėlinio „Sanpolos-Baltijos“ komanda pirmavo 29-20. Antrajame kėlinyje žaidimas nesikeitė, abi komandos taškus rinko labai lengvai, o kėlinį 21-16 laimėjo „Garso impulso“ komanda, bet po dviejų kėlinių 45-41 pirmavo „Sanpolos-Baltijos“ komanda. Trečiajame kėlinyje abi komandos pradėjo demonstruoti geresnę gynybą, o kėlinį minimalia persvara laimėjo „Sanpolos-Baltijos“ komanda (16-14). Ketvirtasis kėlinys tapo varžybų puošmena. „Sanpolos-Baltijos“ komanda tik įgydavo solidesnę persvarą, tai j iškart puikios gynybos dėka ir perimtais kamuoliais panaikindavo „Garso impulso“ komanda. Varžybų „lūžis“ įvyko, kai likus žaisti 20 sek. ir „Sanpolos-Baltijos“ komandai pirmaujant 3 taškais įspūdingai gynyboje sužaidė „Sanpolos-Baltijos“ žaidėjas Dainius Žvinklys, kuris blokavo varžovo prasiveržimą ir pats atkovojo kamuolį gynyboje. „Sanpolos-Baltijos“ komanda taikliai sumeta lemiamas baudas ir švenčia ketvirtąją pergalę turnyre, kuri leidžia komandai užimti pirmąją vietą pogrupyje.
„Sanpola-Baltija“ 84 – 79 „Garso impulsas“
Rezultatyviausi „Sanpolos-Baltijos“ žaidėjai: Rokas Mažionis – 27 tšk., Linas Markaitis ir Dainius Žvinklys po 19 tšk., Arimantas Mikaločius – 12 tšk., Eimantas Poškus – 5 tšk.
Rezultatyviausi „Garso impulso“ žaidėjai: Mantas Kazonas – 21 tšk., Ignas Razutis – 20 tšk., Gediminas Jakštas – 13 tšk., Vytautas Danys – 12 tšk., Žilvinas Kubilius – 4 tšk., Vytautas Navalinskas – 3 tšk., Aurimas Zaburas – 2 tšk.