Reguliarusis sezonas artėja prie pabaigos

Sausio 6 d. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai 83:65 [15:18; 23:14; 21:22; 24:11] antra kartą šiemet nugalėjo Klaipėdos ,,Neptūno – Akvaservis” (5 pergalės, 19 pralaimėjimų) ir pasiekė antrą pergalę iš eilės. Šiose rungtynėse atkakli kova vyko tris kėlinius, po kurio komandas skyrė tik 5 taškai – 59:54. Paskutiniame kėlinyje kretingiškiai puikiai gynėsi, leido klaipėdiečiams pelnyti vos 11 taškų ir susikrovę dviženklę persvarą užtikrintai užbaigė šias rungtynes. Varžovai šias rungtynes žaidė kitą dieną, po prieštaringai vertinamų KMT rungtynių su Panevėžio ,,Lietkabeliu” ir tose rungtynėse irgi žaidė O. Pleikys, o trauma patyrė buvęs Kretingos aukštaūgis Petras Piekus, dabar atstovaujantis varžovų komandai.

Kretingos ,,Kretinga”: Eimantas Žilius (5/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) ir Aidas Viskontas (5/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 24 naud. balai) po – 18, Rytis Zabita (6/10 dvitaškiai, 14 atk. kamuolių, 20 naud. balų) – 12, Mintautas Mockus (4/4 dvitaškiai) – 10, Edgaras Preibys ,Domininkas Matutis (2/4 tritaškiai, 4 rez. perdavimai) ir Spenser’is Mitchell’as po – 7, Rokas Šimkevičius (2/3 dvitaškiai, 9 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai) – 4, Ugnius Kvietkauskas.

Klaipėdos„Neptūnas – Akvaservis“: Oskaras Pleikys (6/10 dvitaškiai, 5/5 baudos, 10 atk. kam.), Lukas Kreišmontas (6 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 21 naud. balas)- , Gediminas Leščiauskas (5 atk. kam., 8 rez. perd., 3 per. kam.)– 9.

Sausio 8 d. kretingiškiai išvykoje 55:82 [18:19; 6:20; 14:24; 14:19] neprilygo Kauno ,,Žalgirio2” (15 pergalių, 9 pralaimėjimai) komandai. Šiose rungtynėse Kretingos komandai nesisekė rinkti taškų, o greitą žaidimą propaguojantys varžovai jau po dviejų kėlinių gresmingai nutolo – 24:39. Po didžiosios pertraukos situacija ir toliau tik blogėjo ir varžovai galiausiai įgijo triuškinamą persvarą. Šiose rungtynėse varžovai ženkliai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (29 prieš 46) ir susikūrė daugybę antrųjų šansų. Po šio savaitgalio rungtynių A. Mikaločiaus auklėtiniai su 8 pergalėmis ir 16 pralaimėjimų turnyro lentelėje dalinasi dešimtą – vienuoliktą vietas su ,,Mažeikiais”.

Kretingos „Kretinga“: Eimantas Žilius (5/10 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.) – 15, Domininkas Matutis – 10, Mintautas Mockus – 8, Rytis Zabita – 6, Edgaras Preibys ir Spencer’is Mitchell’as po – 5, Rokas Šimkevičius ir Ugnius Kvietkauskas po – 3, Aidas Viskontas.

Kauno„Žalgiris-2“: Dominykas Stenionis (3/6 tritaškiai, 6 rez. perdavimai) – 15, Mantas Rubštavičius (6/6 dvitaškiai) – 14, Motiejus Krivas (4/8 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai, 2 blokai) – 11, Liutauras Lelevičius (4/5 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 8.

Artėjantį ratą Kretingos komanda sužais paskutiniuosius antro rato susitikimus: sausio 13 d. susitiks su Telšių ,,Telšiais” (19 pergalių, 5 pralaimėjimai), o sausio 15 d. užbaigs reguliarųjį sezoną su ,,7bet – NKL” lyderiais Marijampolės ,,Sūduva – Mantinga” (21 pergalė, 3 pralaimėjimai).