Puikus BC Kretingos savaitgalis

Kaunas. Taip jau sutapo, kad šį savaitgalį Kretingos komandos laukė du susitikimai su studentiškomis Kauno komandomis, kuriuose pavyko iškovoti pergales ir turnyrinėje lentelėje šoktelėti į 2-3 vietas.

R. Zabita. Šį savaitgalį į Kretingos komandos rikiuotę grįžęs puolėjas penktadienį į ,,LSU – Atleto” krepšį per 20 min. pelnė 10 taškų, 7 kartus atkovojo kamuolį surinko 13 naud. balų, o šeštadienio rungtynėse su VDU aikštėje praleido tik 6 minutes ir atkovojo 1 kamuolį.

Gruodžio 8 d. kretingiškiai išvykoje 88:80 [23:17; 21:19; 31:17; 13:27] nugalėjo Kauno ,,Atletą – LSU” (2 pergalės, 11 pralaimėjimų). Kretingiškiai nutolo jau pirmojo kėlinio pabaigoje (9 min. 23:13), o po antrojo kėlinio pasibaigusio Tado Maželio dėjimu komandas skyrė 8 taškai (20 min. 44:36). Trečio kėlinio pabaigoje kretingiškiai susikrovė ir 22 taškų persvarą (29 min. 75:53), ketvirtajame kėlinyje kauniečiai spurtavo 8:25 bei pavijo Kretingos komandą per 5 taškų atstumą (38 min. 83:78), bet per likusį laiką surinkti vos du taškai nebesuteikė galimybių išsigelbėti.
Kretingos ,,Kretinga”: Albertas Valiulis – 26, Tadas Maželis (9/11 dvitaškiai, 12 rez. perdavimų, 34 naud. balai) – 19, Aidas Viskontas (8 rez. perdavimai), Martynas Airošius ir Rytis Zabita po – 10, Linas Jonuška – 7, Kornelijus Stonkus – 5, Edgaras Danys – 1, Šarūnas Stankus.
Kauno ,,Atleto – LSU” komandoje Radvydas Sebecka surinko 19, Žygimantas Jocys 16 taškų.

Gruodžio 9 d. namuose 93:74 [25:9; 20:18; 27:22; 21:25] gana lengvai nugalėjo Kauno VDU (6 pergalės, 7 pralaimėjimai) komandą. Šiame susitikime Kretingos komanda savo reikalus išsprendė iki didžiosios pertraukos, po kurios komandas skyrė 18 taškų (20 min. 45:27), o paskutiniame kėlinyje skirtumas pasiekė ir 27 taškus (35 min. 83:56), kurį svečiai rungtynių pabaigoje tik truputi sušvelnino. Nesulaikomai trečiame kėlinyje žaidė Albertas Valiulis pataikęs 5 tritaškius bei surinkęs 17 taškų.
Kretingos ,,Kretinga”: Martynas Airošius (9 atk. kamuoliai, 34 naud. balai) – 22, Albertas Valiulis – 20, Tadas Maželis (8/10 dvitaškiai) – 19, Linas Jonuška – 11, Aidas Viskontas (5 rez. perdavimai, 5 atk. kamuoliai, 7 per. kamuoliai) – 9, Kornelijus Stonkus – 7, Šarūnas Stankus – 3, Edgaras Danys – 2, Rytis Zabita.
VDU komandoje pasižymėjo 19 taškų surinkęs Lukas Žukauskas, Vainius Steponavičius 14.

Artėjantį savaitgalį Kretingos komanda sužais paskutiniąsias dvejas rungtynes šiais metais, gruodžio 15 d. 19 val. Kretingoje su Jonavos ,,Jonava – II” (1 pergalės, 12 pralaimėjimų), gruodžio 16 d. išvykoje su Trakų ,,Trakais” (7 pergalės, 6 pralaimėjimai).