Pristatome „7bet – NKL menedžeris“ žaidimą

BC Kretinga

„Kretingos krepšinio klubas“ su džiaugsmu praneša, kad neužilgo prasidės (2021-10-02) „7bet – Nacionalinės krepšinio lygos“ sezonas. Norime pasidžiaugti, kad mūsų klubo iniciatyva www.krepsinis.net portale atsiras žaidimas „7bet – NKL menedžeris“, kuriame Jūs galėsite dalyvauti turėdami registruotą vartotoją portale ir suburti savo komandą, kuri sezono metu rinks taškus (Taškai duodami už žaidėjo surinktus naudingumo balus), o sėkmingiausi savo komandų vadybininkai bus apdovanoti „7bet – NKL“ lygos įsteigtais prizais.

Mes savo sirgaliams sugalvojome papildomą motyvaciją dalyvauti šiame žaidime: visi, kurie yra tapę mūsų fanų grupės nariais dalyvaudami „7bet – NKL menedžerio“ žaidime varžysis tarpusavyje mūsų vieno iš dalyvių sukurtoje „Kretingos fanų grupėje“ ir šios grupės prizininkai bus apdovanoti piniginiais prizais: 1 vieta – 200 eurų, 2 vieta – 150 eurų, 3 vieta – 100 eurų. Klubas sulaukus daug susidomėjimo pagal dalyvių skaičių priims sprendimą padidinti prizinių vietų skaičių įsteigdami daiktinių prizų, kuriuos paskelbs vėliau.

Daugiau informacijos apie tapimą mūsų fanų grupės nariu skaitykite čia:

http://www.bckretinga.lt/kvieciame-prisijungti-prie-kretingos-krepsinio-klubo-fanu-grupes/

Aidas Viskontas brangiausias mūsų komandos žaidėjas „7bet – NKL menedžeryje“ kaina 14 000

 

Apie patį žaidimą:

Žaidimo tikslas surinkti kuo daugiau taškų o taškai duodami už žaidėjo surenkamą naudingumo balų skaičių per rungtynes. Turėdami biudžetą (100 000), galėsite pasirinkti žaidėjus, kurie, jūsų manymu, „7bet – NKL“ sezone rungtyniaus naudingiausiai. Čia pravers jūsų žinios apie krepšinį, loginis mąstymas, intuicija ir, be abejonės, vadybos išmanymas. Sezono metu žaidėjų kaina kils arba mažės priklausomai nuo jų pasirodymo rungtynėse, todėl svarbu numatyti, kurį krepšininką verta parduoti, o kurį įsigyti. Verta pastebėti tai, kad kuo daugiau žaidėjas sužaidžia rungtynių tuo mažiau kyla arba krenta jo kaina. Tai reiškia, kad turnyro pradžioje žaidėjo kaina kils arba kris daugiausiai.

Haroldas Saprykinas yra antras pagal brangumą mūsų komandoje – 13 000

Pirmajame ture turėsite 100 transakcijų (Žaidėjų keitimas, pvz. perku ir parduodu 1 žaidėją taip išnaudoju 2 transakcijas) ir jų taupyti neverta, kadangi po kiekvieno turo gausite naujas. Įprastai tai bus 12 transakcijų (6 žaidėjų pakeitimai), nebent tvarkaraštį jauks koronavirusas ir kažkurios komandos turės praleisti suplanuotas rungtynes. Turų tvarkaraštį nesunkiai galite rasti menedžerio skiltyje „Turų tvarkaraštis“, būtinai jį stebėkite ir pasitikrinkite prieš kiekvieno turo pradžią ar visos komandos žaidžia ir ar nėra kokių pakeitimų. Vienas registruotas vartotojas galės turėti vieną komandą.

Kadangi dar ne visos komandos pilnai sukomplektuotos, siūlome dabar susikurti vartotoją www.krepsinis.net svetainėje, susikurti komandos pavadinimą, nusipirkti žaidėjus, kuriuos būtinai norite matyti savo komandoje, paprašyti, kad mes jus pridėtume prie „Kretingos fanų grupė“ ir Spalio 1 dieną baigti komplektuoti savo komandą. Mes jus pridėti prie grupės galėsime tuo atveju, kai turėsime Jūsų vartotojo vardą ir komandos pavadinimą. Ji parašyti reiks po fanų grupėje parašyta atskira naujiena.