Prasidėjo A taurės turnyras

2016 m. liepos 10 d. Kretingos centriniame stadione prasidėjo lauko 5 prieš 5 krepšinio turnyras, kuriame dalyvaus 10 komandų. Komandos suskirstytos į 2 pogrupius. Daugiau informacijos apie vykdymo sistemą rasite A taurės nuostatuose. Pirmosiose turnyro varžybose susitiko „Sanpolos-Baltijos“ ir KK „Riflis“ komandos. Antros varžybos tarp „Buivolų“ ir „Už pervažos“ komandų neįvyko dėl prasto oro sąlygų.

SanpolaBaltija_KKRiflis

Pirmosiose turnyro varžybose vyko labai įtempta dvikova. Varžybų pradžioje geriau sekėsi „Sanpolos-Baltijos“ krepšininkams, kurie po pirmo kėlinio pirmavo 21-19. Antrajame kėlinyje spurtavo KK „Riflio“ komanda, kurie antrąjį kėlinį laimėjo rezultatu 25-14 ir prieš trečiąjį kėlinį pirmavo rezultatu 44-35. Po dviejų kėlinių nesustabdomai žaidė KK „Riflio“ žaidėjas Matas Budrys, kuris per pirmuosius du kėlinius jau buvo įmetęs 26 taškus. Trečiame kėlinyje vyko labai atkakli dvikova abiejuose aikštės pusėje, abejoms komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus ir kėlinį 11-14 laimėjo „Sanpolos-Baltijos“ komanda. Ketvirtame kėlinyje pradėjo lyti ir tai sugadino KK „Riflio“ komandos žaidimą, nes daugiausiai taškų jie pelnydavo žaisdami vienas prieš vieną ir iš baudos aikštelės, bet slidi aikštelės danga neleido rinkti tokių taškų ir taškus reikėjo rinkti tritaškiais metimais. Abi komandos pradėjo naudoti zoninės gynybas ir  iškart „Sanpolos-Baltijos“ krepšininkai įmetė 4 tritaškius, o KK „Riflio“ komandai nepavyko atsakyti tuo pačiu ir rungtynių pabaigoje laimėtojas tapo aiškūs.

KK „Riflis“ 65 – 70 „Sanpola-Baltija“

Rezultatyviausi KK „Riflio“ žaidėjai: Matas Budrys – 36 tšk., Klaudijus Anužis – 8 tšk., Tomas Račkus – 6 tšk., Andrius Aurila – 5 tšk.,  Eimantas Knieta – 4 tšk., Juozas Statnickas ir Žilvinas Jurgilevičius po 3 tšk.

Rezultatyviausi „Sanpolos-Baltijos“ žaidėjai: Antanas Lapė – 20 tšk., Rokas Mažionis – 17 tšk., Arnas Gudžiūnas – 10 tšk., Eimantas Poškus – 8 tšk., Henrikas Lubinas – 7 tšk., Arimantas Mikaločius – 6 tšk., Justinas Jodkonis – 2 tšk.