Pirmas BC ,,Kretingos“ kluptelėjimas

BC Kretinga

Lapkričio 10 d. Kretingos komanda išvykoje 76:84 [23:28; 22:14; 13:28; 18:14] nusileido Tauragės ,,Fortūnos – Agavos“ (3 pergalės, 2 pralaimėjimai) komandai. Kretingiškiai per pirmąjį kėlinį praleido net 28 taškus ir atsilikinėjo nuo varžovų 5 taškais, bet antrajame kėlinyje leido šeimininkams pelnyti dvigubai mažiau taškų ir iki didžiosios pertraukos išsiveržė į priekį (20 min. 45:42). Šiame susitikime tauragiškiai lemtingą persvarą susikrovė trečiame kėlinyje, kuriame sustabdė Kretingos puolimą, o patys vėl sugebėjo pelnyti 28 taškus ir nutolti (30 min. 56:70). Ketvirtajame kėlinyje po D. Matučio dvitaškio komandas skyrė vos 3 taškai (39 min. 76:79), bet per likusį laiką taškus pelnė tik šeimininkai.
Kretingos ,,Kretinga“: Tadas Maželis – 19, Domininkas Matutis (8 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai) ir Edgaras Danys (4 per. kamuoliai) po – 11, Petras Piekus (12 min. 15 naud. balų) – 10, Linas Jonuška (8 atk. kamuoliai) – 9, Albertas Valiulis – 8, Kornelijus Stonkus ir Deividas Petravičius po – 4.
Tauragės ,,Fortūnos – Agava“: Tadas Rapolavičius (9 atk. kamuoliai, 25 naud. balai) – 21, Deividas Dragūnas (6 rez. perdavimai) ir Lukas Tumpa po – 10.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais lapkričio 16 d. išvykoje rungtyniaus su Akmenės SC – ,,Grudita“ (2 pergalės, 3 pralaimėjimai), o lapkričio 17 d. 16 val. namuose su Raseinių ,,Rasais“ (4 pergalės, 1 pralaimėjimas).