Pirmą kartą šiemet du pralaimėjimai iš eilės

Turnyrinė lentelė. Kretingos krepšininkai pirmą kartą šį sezoną per savaitgalį patyrė du pralaimėjimus. Su 13 pergalių ir 7 pralaimėjimais Kretingos komanda smuktelėjo iš II į IV turnyrinės lentelės poziciją.

Sausio 19 d. Kretingos vyrų krepšinio rinktinė namuose 83:95 [18:27; 19:18; 23:27; 23:23] turėjo pripažinti lygos lyderių Gargždų SC (19 pergalių, 1 pralaimėjimas) pranašumą. Gargždiškiai, pasinaudoję kretingiškių gynybos klaidomis, jau I kėlinyje įgijo 9 taškų persvarą (9 min. 14:23), o II kėlinyje komandas skyrė ir 17 taškų (17 min. 28:45). III kėlinyje kovingumą pademonstravę Kretingos krepšininkai keletą kartų sumažino skirtumą iki 5 taškų, bet gargždiškiai į tai atsakydavo savu spurtu ir iškovojo įtikinamą pergalę.
Kretingos ,,Kretinga”: Tadas Maželis (3/5 tritaškiai) – 24, Aidas Viskontas (5 rez. perdavimai) – 17, Linas Jonuška – 15, Rytis Zabita (11 atk. kamuolių, 22 naud. balai) – 13, Martynas Airošius – 9, Edgaras Danys – 4, Šarūnas Stankus – 1, Henrikas Lubinas ir Petras Piekus.
Gargždų SC komandai 20 taškų surinko Martynas Šeputis (5/10 tritaškiai), Vaidoto Pečiuko sąskaitoje – 17.

Sausio 20 d. išvykoje 61:84 [17:21; 14:19; 15:22; 18:19] pralaimėta ir prieš Panevėžio ,,Bangenę – Aiverą” (11 pergalių, 9 pralaimėjimai). Šiame susitikime kretingiškiai nuo varžovų pradėjo atsilikinėti nuo pat susitikimo pradžios, III kėlinyje varžovai susikrovė 19 taškų persvarą (24 min. 31:50), o per likusį laiką ją dar labiau padidino.
Kretingos ,,Kretinga”: , Albertas Valiulis – 16, Martynas Airošius (5 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai, 22 naud. balai) – 13, Rytis Zabita – 8, Linas Jonuška ir Edgaras Danys po – 6, Aidas Viskontas ir Šarūnas Stankus po – 5, Tadas Maželis (8 atk. kamuoliai) – 4, Henrikas Lubinas – 1, Petras Piekus.
Rezultatyviausiai Panevėžio ,,Bangenės – Aiveros” gretose rungtyniavo Mantas Matevičius – 18, Tadas Buinauskas 16 taškų.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais sausio 26 d. 19 val. namuose su Šiaulių KA – ASKA – Grafų baldai” (1 pergalė, 18 pralaimėjimų), o sausio 27 d. išvykoje susitiks su Biržų ,,Biržais KK-SC” (9 pergalės, 11 pralaimėjimų).