Pergalingas BC Kretingos savaitgalis

Spalio 25 dieną, penktadienį, Kretingos vyrų krepšinio rinktinė namuose 90:83 [22:13, 19:26, 24:19, 25:25] palaužė Kauno rajono ,,Tornado“ (1 pergalė, 3 pralaimėjimai) pasipriešinimą ir iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone. Kretingos komanda jau pirmojo kėlinio pabaigoje po Kęstučio Mačijausko dvitaškio įgijo dviženklę persvarą (10 min. 22:11), bet varžovų paskutinis metimas buvo tikslus ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė 9 taškai (22:13). Antrajame kėlinyje geriau sekėsi netaikliais kretingiškių baudų metimais pasinaudojusiems kauniečiams, kurie baigiantis antrajam kėliniui po taiklaus Manto Lauraičio tritaškio sumažino skirtumą iki 2 taškų (20 min. 41:39). Ketvirtajame kėlinyje kretingiškiai po Valdo Kęstučio Mačijausko dvitaškio padidino skirtumą iki didžiausio 12 taškų (37 min. 85:73) ir per likusį laiką nebeleido svečiams priartėti iškovodami pirmąją pergalę šių metų RKL.

2013-10-29_2

Kretingos ,,Kretinga“: Vaidas Ruzgaila (12 atk. kamuolių, 27 naud. balai) 23, Valdas Raudonis 18, Kęstutis Mačijauskas 17, Steponas Markus 10, Linas Narkus (16 atk. kamuolių) 8, Gediminas Drungys 7, Henrikas Lubinas 5, Kęstutis Monkus 2.

Kauno rajono ,,Tornado“: Vilius Pocius 25, Vladislovas Razumnovas 20, Rokas Stankevičius 11, Šarūnas Ajauskas 9, Emilis Kuzabavičius ir Mantas Lauraitis po 6, Albertas Valiulis, Aidas Borodinas ir Mantas Andriulis po 2.

Spalio 26 dieną, šeštadienį, Kretingos krepšininkų laukė pirmoji šio sezono išvyka, kuri taip pat baigėsi pergalingai po atkaklios kovos 69:73 [22:21, 12:14, 15:22, 20:16] nugalėjus Neringos ,,Kuršius“ (1 pergalė, 3 pralaimėjimai). Šiame susitikime vyko gerokai atkaklesnė kova ir nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros, o po dviejų kėlinių priekyje buvo Kretingos krepšininkai (34:35). Po ilgosios pertraukos aikštėje ir toliau vyko įnirtinga kova, bet Kretingos krepšininkai ketvirtajame kėlinyje turėjo susikrovusi ir 9 taškų persvarą. Vis tik rungtynių pabaigoje varžovų komanda galėjo išplėšti pratęsimą, bet Roko Šimkevičiaus tritaškis skriejo pro šalį ir Kretingos krepšininkai šventė dramatišką pergalę išvykoje. Šiame susitikime agresyviai puolime rungtyniavę kretingiškiai uždirbo net 41 baudos metimą, bet realizavo tik 14 (34,1 proc.), o susitikime su Kauno rajono ,,Tornado“ – 12 iš 27 baudų (44, 4 proc.).

Kretingos ,,Kretinga“: Gediminas Drungys 19, Tomas Lenkimas 15, Steponas Markus 14, Linas Narkus 5, Valdas Raudonis, Vaidas Ruzgaila, Kęstutis Monkus, Kęstutis Mačijauskas ir Henrikas Lubinas po 4.

Neringos ,,Kuršiai“: Karolis Timofejevas 28, Rokas Šimkevičius 15, Rimvydas Brencius 11, Rokas Norvilas 6, Mantas Martinkus 5, Lukas Polekauskas 3, Stasys Nikoličius 1, Vaidas Kontrimas ir Rytis Damulevičius 0.

2013-10-29_1

Komandos vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras apie šį savaitgalį: „Šį savaitgalį vien žiūrint į rezultatus galiu sakyti, kad tai labai geras rezultatas, kuriuos varžovus reikia nugalėti sezone, tuos ir nugalėjome ir iškovojome dvi svarbias pergales. Pergalės labai buvo reikalingos, kaip psichologinio pobūdžio. Žinoma, vertinant patį žaidimą buvo labai daug žaidybinių klaidų ir žinoma, košmaru tapo pramestos baudos, kurias bent šiek tiek geriau būtume metę, tai rezultatas būtų buvęs rungtynių pabaigose ne toks intriguojantis. Turime dvi savaites poilsio, tai bandysim dirbti kuo daugiau fiziškai bei tobulinti taktines ir technines klaidas.“

2013-10-29

Artimiausias varžybas Kretingos komanda žais lapkričio 8 dieną, penktadienį, išvykoje prieš vienus iš lygos favoritų Tauragės KK krepšininkus (4 pergalės, 0 pralaimėjimų), o lapkričio 9 dieną, šeštadienį, namuose priims Kauno ,,Sabonio Krepšinio centro“ jaunuosius krepšininkus (1 pergalė, 3 pralaimėjimai). Šių rungtynių pradžia 16.00 valandą, Kretingos sporto mokyklos salėje.