Pergalę pasiekė po permainingois kovos

Vasario 15 d. Kretingos komanda namuose 91:89 [21:16; 24:27; 18:31; 28:15] palaužė Biržų ,,Biržus – KKSC” (11 pergalių, 15 pralaimėjimų). Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, po pirmojo kėlinio jie pirmavo 5 taškais (21:16), antrajame jų persvarą pasiekė 11 taškų (13 min. 31:20), bet iki pertraukos svečiams pavyko sušvelninti savo atsilikimą iki 2 taškų (20 min. 45:43). Trečiąjį kėlinį Biržų komanda perėmė iniciatyvą ir jo pabaigoje susikrovė 11 taškų persvarą (30 min. 63:74), ketvirtajame kėlinyje kretingiškiai pradėjo spausti pavargusius ir vos septyniese rungtyniavusius varžovus, ir to pasekoje pavyko persverti rezultatą savo naudai, o varžovų lemiama ataka, tikslo nepasiekė.
Kretingos ,,Kretinga”: Tadas Maželis (8/12 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai, 29 naud. balai) – 23, Albertas Valiulis (3/5 tritaškiai) – 15, Domininkas Matutis (9 rez. perdavimai, 16 naud. balų) ir Rytis Zabita(5/6 dvitaškiai) po – 13, Deividas Petravičius (7 atk. kamuoliai) – 10, Laurynas Danielius (5 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai) – 7, Edgaras Danys (5 per. kamuoliai, 11 naud. balų) ir Linas Jonuška (2 blokai) po – 5.
Biržų ,,Biržai – KKSC”: Tautvydas Kazimieras Vyšniauskas (3/4 tritaškiai, 7/8 baudos, 9 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 33 naud. balai) – 30, Andrej Tichonov – 16.

Iki reguliaraus sezono pabaigos likus sužaisti 4 rungtynes retingos komanda iškovojusi 14 pergalių ir patyrusi 12 nesėkmių turnyro lentelėje dalijasi VI – VIII vietas kartu su Šilalės ,,Lūšimis” ir Tauragės ,,Fortūna – Agava”.
Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais vasario 21 d. išvykoje su Ukmergės ,,Olimpu”” (7 pergalės, 19 pralaimėjimų), o vasario 22 d. 19 val. namuose priims Marijampolės ,,Sūduvos – Mantingos – II” (11 pergalių, 15 pralaimėjimų) komandą.