Pergalė – namuose, pralaimėjimas – išvykoje

BC Kretinga

Vasario 21 d. Kretingos komanda išvykoje 75:78 [22:18; 19:21; 25:13; 9:26] apmaudžiai pralaimėjo prieš Ukmergės ,,Olimpą” (8 pergalės, 20 pralaimėjimų). Šiose rungtynėse Kretingos komanda sėkmingo trečio kėlinio dėka sugebėjo susikrauti 14 taškų persvarą (30 min. 66:52), bet labai prastai sužaistas lemiamas ketvirtis leido varžovams sugrįžti į rungtynes ir pataikyti pergalingą tritaškį likus žaisti vos 1,4 sekundės.
Kretingos ,,Kretinga”: Rytis Zabita – 19, Deividas Petravičius – 15, Linas Jonuška ir Domininkas Matutis po – 12, Tadas Maželis ir Laurynas Danielius po – 11, Edgaras Danys – 8, Kornelijus Stonkus – 4, AlbertasValiulis – 2, Arnas Sabaliauskas.
Kretingos ,,Kretinga”: Rytis Zabita – 19, Tadas Maželis – 16, Domininkas Matutis ir Deividas Petravičius po – 10, Kornelijus Stonkus – 9, Albertas Valiulis- 6, Edgaras Danys ir Arnas Sabaliauskas po – 2, Laurynas Danielius – 1, Linas Jonuška.
Ukmergės ,,Olimpas”: Ignas Bilinskas – 22, Edvinas Lebeckas – 19.

Vasario 22 d. Kretingos komanda namų aikštėje 94:80 [28:30; 17:17; 27:17; 22:16] nugalėjo Marijampolės ,,Sūduvos – Mantingos – II” (11 pergalių, 17 pralaimėjimų) komandą. Šiame susitikime kretingiškiai rungtynių kontrolę perėmė po didžiosios pertraukos, trečiajame kėlinyje šeimininkai susikrovė 8 taškų persvarą (30 min. 72:64), o ketvirtajame skirtumą dar labiau padidino.
Kretingos ,,Kretinga”: Rytis Zabita – 19, Deividas Petravičius – 15, Linas Jonuška ir Domininkas Matutis po – 12, Tadas Maželis ir Laurynas Danielius po – 11, Edgaras Danys – 8, Kornelijus Stonkus – 4, Albertas Valiulis – 2, Arnas Sabaliauskas.
Marijampolės ,,Sūduva – Mantinga – II”: Robert Subotkevic – 17, Jaunius Davniukas – 16.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais kovo 1 d. 19 val. namuose su lentelės kaimynais Šilalės ,,Lūšimis” (15 pergalių, 13 pralaimėjimų), o kovo 2 d. išvykoje su Jonavos ,,Jonava – II” (28 pralaimėjimai) užbaigs reguliarųjį sezoną.