Pasibaigė pogrupio varžybos – į atkrintamasias nepateko „Kūlupėnai“ ir „Bikap“ bei paaiškėjo ketvirtfinalio poros

    2017 m. liepos 20 d. Kretingos centriniame stadione buvo sužaistos paskutinės lauko 5 prieš 5 krepšinio varžybos tarp „Bikap“ ir SK „Darba“ komandų. Šios varžybos abejoms komandoms buvo svarbios dėl to, nes abi komandos kovojo dėl patekimo į atkrintamasias. SK „Darba“ komanda gali varžybas pralaimėti iki 4 taškų, tada jie vis tiek išlieka 4 vietoje, o jeigu pralaimėtų daugiau nei 4 taškais, tada jie liktų 4 vietoje, bet jei pralaimėtų 19 taškų ir daugiau tada liktų 5 vietoje. „Bikap“ komanda norėdami patekti į atkrintamasias turi laimėti varžybas daugiau nei 19 taškų persvarą, kitu atveju jie nepatenka į varžybas. Taigi varžybos baigėsi SK „Darba“ geriausiu variantu, kuris jiems leido išlaikyti trečiąją poziciją ir patekti į atkrintamasias varžybas.
„Bikap“ 45 – 41 SK „Darba“
Rezultatyviausi „Bikap“ žaidėjai: Laurynas Beniušis – 15 tšk., Aidas Viskontas – 14 tšk., Julius Paulauskas – 8 tšk., Edvinas Patamsis – 5 tšk., Darius Anužis – 3 tšk.
Rezultatyviausi SK „Darba“ žaidėjai: Evaldas Klapatauskas – 17 tšk., Evaldas Paulauskas – 7 tšk., Petras Piekus – 4 tšk., Laimonas Serapinas ir Aivaras Žilinskis po 4 tšk., Audrius Kazlauskas ir Giedrius Petreikis po 2 tšk.

Turnyrinė lentelė po pogrupio varžybų:

Ketvirtfinalio poros:
Sanpola-Baltija – Už pervažos
Garso impulsas – SK Darba
Daikra – Žemaičiai
Virusas – KK Riflis

A taurė 2017