Pasibaigė lauko krepšinio 5×5 turnyras, kuriame ČEMPIONAIS tapo Plungės „Garso impulsas“

2017 m. liepos 29 d. Kretingos centriniame stadione įvyko finalinė diena. Dėl 3 vietos susutiko „Virusas“ su „Daikros“ komanda. Šios komandos jau buvo susitikusios pogrupyje ir po įtemptos kovos tada pergale šventė „Daikros“ komanda. Varžybos prasidėjo tolimais metimai, abi komandos jau varžybų pradžioje įmetė po tris tritaškius, o pirmojo kėlinio galą geriau sužaidę „Daikros“ komanda pirmavo 23-17. Antrajame kėlinyje „Viruso“ komanda puikiai atakuoja iš toli bei įmeta keturis tritaškius ir laimi antrąjį kėlinį 24-15. Trečiajame kėlinyje „Viruso“ komanda nemažina tempo metant iš tolimų distancijų ir vėl įmeta keturis tritaškius ir laimi trečiąjį kėlinį 24-18, o po trijų kėlinių pirmauja 65-56. Ketvirtajame kėlinyje vyko įtempta kova, „Daikros“ komandai šiek tiek pavykdavo sumažinti skirtumą, bet į tai „Viruso“ komanda atsakydavo lengvais taškais. Ketvirtasis kėlinys sužaistas lygiai 20-20, o tai reiškia, kad „Viruso“ komanda iškovoja lauko turnyro bronzos medalius.
„Virusas“ 85 – 76 „Daikra“
Rezultatyviausi „Virusas“ žaidėjai: Remigijus Turskis – 17 tšk., Simas Endriekus – 16 tšk., Arvydas Bružas – 15 tšk., Kornelijus Stonkus – 14 tšk., Henrikas Kalnius – 10 tšk., Raimundas Jucys – 6 tšk., Darius Kontrimas – 4 tšk.
Rezultatyviausi „Daikra“ žaidėjai: Laimonas Remeikis – 27 tšk., Justas Grikštas – 25 tšk., Mantas Valčiukas – 11 tšk., Motiejus Syminas – 7 tšk., Martynas Macas – 4 tšk., Andrius Steponaitis – 2 tšk.

Finale susitiko praeitų metų čempionai „Sanpolos-Baltijos“ komanda su turnyro debiutantais Plungės „Garso impulso“ komanda. Pirmajame kėlinyje „Sanpolos-Baltijos“ komandai labai sunkiai sekėsi rinkti taškus, o tuo puikiai naudojosi „Garso impulso“ komanda, kuri jau pirmajame kėlinyje įgijo 15 taškų pranašumą (27-12). Antrajame kėlinyje „Sanpolos-Baltijos“ žaidėjas Linas Markaitis įmeta 15 taškų ir padeda komandai laimėti kėlinį 25-23. Trečiajame kėlinyje „Garso impulso“ komandos puolimas pradeda strigti ir per kėlinį įmeta tik 11 taškų, o praleidžia 16 taškų, bet po trijų kėlinių išlaiko 8 taškų persvarą (61-53). Ketvirtajame kėlinyje „Sanpolos-Baltijos“ komanda strigo puolime ir pavyko įmesti vos 2 taškus per kėlinį, o „Garso impulso“ komanda tampa lauko pirmenybių čempionais.
„Sanpola-Baltija“ 55 – 74 „Garso impulsas“
Rezultatyviausi „Sanpola-Batija“ žaidėjai: Linas Markaitis – 26 tšk., Dainius Žvinklys – 12 tšk., Rokas Mažionis – 11 tšk., Arnas Gudžiūnas – 4 tšk., Arimantas Mikaločius – 3 tšk.
Rezultatyviausi „Garso impulsas“ žaidėjai: Ignas Razutis – 19 tšk., Ovidijus Kaminskis – 11 tšk., Mantas Kazonas – 10 tšk., Tomas Domarkas ir Gediminas Jakštas po 9 tšk., Aurimas Zaburas – 5 tšk., Vytautas Danys – 4 tšk., Žilvinas Kubilius, Valentinas Gadliauskas ir Vytautas Navalinskas po 2 tšk.

Rezultatyviausias turnyro žaidėjas – Rokas Mažionis („Sanpola-Baltija“)
Geriausias finalo žaidėjas – Ignas Razutis („Garso impulsas“)