P. Semaškos vedamas „Stekas“ pratęsė kretingiškių pralaimėjimų seriją

BC Kretinga

Šeštąją pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Vilniaus „Stekas“. Tomo Purlio auklėtiniai Vilniuje 85:72 (18:19, 25:15, 17:16, 25:22) nugalėjo „Kretingos-VR Servisas“ krepšininkus (5-9).

Lygiai vykusią pirmąją rungtynių pusę vilniečiai užbaigė atkarpa 10:3 ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 9 taškais – 43:34.

Trečiajame kėlinyje sostinės klubas pasiekė dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki pat trečiojo ketvirčio pabaigos (60:50). Kretingos krepšininkai per lemiamas 10 minučių nesugebėjo pasivyti varžovų ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.  Arimanto Mikaločiaus auklėtiniams tai buvo šeštoji nesėkmė iš eilės.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Paulius Semaška, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 23 taškai (3/10 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai. Kretingos komandai Rytis Zabita per 32 minutes pelnė 18 taškų (7/9 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Kretinga-VR Servisas“: Rytis Zabita 18 (7/9 dvit., 6 atk. kam., 26 naud.), Raidas Nacius (2/5 trit., 4 rez. perd.) ir Maksym Lutsenko (3/7 dvit., 3/9 trit., 5 rez. perd.) po 15, Martynas Mažeika 12 (2/3 trit., 6 atk. kam.).

„Stekas“: Paulius Semaška 23 (3/10 dvit., 5/8 trit., 8 rez. perd.), Mantas Šerkšnas 17 (3/7 trit.), Lukas Pivoriūnas 13 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), Karolis Brusokas 10 (4/5 dvit., 11 atk. kam.), Justas Šukelis 7.