Nugalėjo lentelės kaimynus, pralaimėjo lygos lyderiams

Vasario 8 d. Kretingos komanda namuose 99:80 [21:14; 25:22; 30:23; 23:21] nugalėjo Akmenės SC – ,,Grudita” (11 pergalių, 14 pralaimėjimų). Gerai susitikimą pradėjusi Kretingos komanda jau iki didžiosios pertraukos susikrovė dviženklę persvarą (20 min. 46:36). Trečio kėlinio pradžioje komandas dar skyrė tik 7 taškai (23 min. 54:47), bet iki kėlinio pabaigos jis pasiekė 17 taškų atžymą (30 min. 76:59) ir paskutiniame ketvirtyje akmeniškiai nesugebėjo pavojingiau priartėti.
Kretingos ,,Kretingai”: Tadas Maželis (7/9 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 33 naud. balai) – 24, Domininkas Matutis (7 atk. kamuoliai, 22 naud. balai) – 18, Rytis Zabita (7/9 dvitaškiai, 24 naud. balai) – 14, Linas Jonuška (2/3 tritaškiai) – 13, Albertas Valiulis – 12, Deividas Petravičius – 8, Laurynas Danielius – 7, Tadas Budrys – 2, Kornelijus Stonkus – 1, Edgaras Danys (5 rez. perdavimai) ir Arnas Sabaliauskas.
Akmenės SC – ,,Grudita”: Mantas Košelis (8/10 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 26 naud. balai) – 22, Martynas Valters (3/4 tritaškiai, 24 naud. balai) – 18.

Vasario 9 d. kretingiškiai išvykoje 64:92 [15:27; 17:18; 11:26; 21:21] neprilygo Raseinių ,,Raseiniams” (23 pergalės, 3 pralaimėjimai). Šiose rungtynėse kretingiškiai prieš ,,Raseinių” krepšininkus priešinosi iki didžiosios pertraukos kuomet komandas skyrė tik 13 taškų (20 min. 32:45). Po triejų kėlinių komandas jau skyrė 28 taškai (30 min. 43:71) ir paskutinis kėlinys tapo formalumu.
Kretingos ,,Kretinga”: Domininkas Matutis – 10, Linas Jonuška, Tadas Maželis (5 rez. perdavimai, 2 per. kamuoliai, 18 naud. balų) ir Deividas Petravičius (7 atk. kamuoliai) po – 9, Edgaras Danys, Kornelijus Stonkus, Tadas Budrys po – 7, Albertas Valiulis – 4, Laurynas Danielius ir Arnas Sabaliauskas po – 1.
Raseinių ,,Raseiniai”: Simas Andraitis – 18, Jonas Levickas (11 atk. kamuolių, 27 naud. balai) – 14.

Penktadienį kretingiškiams pavyko nutraukti 4 pralaimėjimų iš eilės seriją, bet šeštadienį pralaimėta prieš lygos lyderius Raseinių ,,Raseinius”, o šiame susitikime komandai negalėjo padėti puolėjas Rytis Zabita susižeidęs čiurną penktadienio susitikime.
Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais vasario 15 d. 19 val. namuose su Biržų ,,Biržais – KKSC” (11 pergalių, 14 pralaimėjimų).