Nepaisant pralaimėjimo ,,Kretinga” lieka tarp lyderių

Lapkričio 16 d. Kretingos komanda išvykoje 69:67 [19:15; 13:15; 13:21; 24:16] nugalėjo Akmenės SC – ,,Grudita” (3 pergalės, 4 pralaimėjimai). Šio susitikimo baigtis sprendėsi lemiamame ketvirtajame kėlinyje – pergalę Kretingos komandai nulėmė Edgaro Danio dvitaškis ir nors varžovai turėjo net tris bandymus išlyginti ar net persverti rezultatą, jie tikslo nepasiekė.
Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai” atstovavo: Rytis Zabita – 18, Domininkas Matutis – 17, Edgaras Danys – 15, Tadas Maželis – 7, Linas Jonuška, Kornelijus Stonkus ir Deividas Petravičius po – 4, Albertas Valiulis.
Akmenės SC – ,,Grudita”: Rokas Milašiūnas ir Justas Janulis po – 14.

Lapkričio 17 d. kretingiškiai namuose 79:87 [13:21; 16:20; 32:23; 18:23] nusileido Raseinių ,,Raseiniams” (6 pergalės, 1 pralaimėjimas). Šiame susitikime Kretingos komanda labai nesėkmingai pradėjo susitikimą ir antrojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė 17 taškų (17 min. 23:40), o prieš didžiąją pertrauką – 12 taškų (20 min. 32:44). Po didžiosios pertraukos Kretingos komanda pradėjo mažinti savo atsilikimą, keletą kartų skirtumas siekė tik vieną tašką, bet varžovai į tai atsakydavo sėkmingom atkarpom ir iškovojo pergalę. Susitikime su Raseinių komanda Kretingos komandai dėl traumos patirtos penktadienį negalėjo padėti Tadas Maželis, o šio susitikimo metu trečiojo kėlinio pabaigoje neteko ir iš varžybų pašalinto Domininko Matučio.
Kretingos ,,Kretinga”: Linas Jonuška (4/6 tritaškiai, 25 naud. balai) – 22, Deividas Petravičius – 14, Edgaras Danys (9 atk. kamuoliai, 9 rez. perdavimai, 9 išprovokuotos pražangos) – 11, Rytis Zabita – 10, Domininkas Matutis (3 per. kamuoliai) ir Albertas Valiulis po – 8, Kornelijus Stonkus (3 per. kamuoliai) – 6, Petras Piekus.
Raseinių ,,Raseiniai”: Benas Ilevičius – 18, Gediminas Butkus – 17.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais lapkričio 23 d. 19 val. namuose rungtyniaus su Ukmergės ,,Olimpu” (2 pergalės, 5 pralaimėjimai) , o lapkričio 24 d. išvykoje su Marijampolės ,,Sūduvos – Mantingos II” (3 pergalės, 4 pralaimėjimai) komanda.