Nepaisant netekčių ,,Kretinga” iškovojo dvi pergales

2 pergalės. Šį savaitgalį nepaisant įvairių netekčių kretingiškiai vis tik sugebėjo iškovoti dvi pergales ir pagerinti savo pozicijas turnyrinėje lentelėje, kurioje su 4 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais rikiuojasi 4-6 pozicijose.

Netektys. Šį savaitgalį Kretingos komanda vertėsi be dviejų starto penketo žaidėjų, komandai padėti negalėjo Aidas Viskontas ir Rytis Zabita, o komandos vyriausiasis treneris Arimantas Mikaločius vadovavo sirguliuodamas, tiesa šeštadienį dėl ligos jis nevažiavo ir jo pareigos perėmė asistentas Gediminas Drungys.

43. Tiek naudingumo balų šį savaitgalį užfiksavo net du Kretingos atstovai, penktadienio susitikime varžovams neįmenama mįsle tapo M. Airošius, o šeštadienio rungynėse iš jo lyderio vaidmenį puikiai perėmė T. Maželis.

Atkovotų kamuolių lyderis. Šį savaitgalį dėl traumos nežaidus RKL A diviziono atkovoto kamuolių lyderiui R. Zabitai (vid. 11,8 atk. kamuolio) iš jo šią naštą puikiai pėrėmė komandos draugas T, Maželis tiek penktadienio susitikime (13), tiek šeštadienį (14) buvęs geriausias kovotojas dėl kamuolių.

Persvara. Šeštadienio išvykos rungtynėse pasiekta pergalė 23 taškais kol kas yra didžiausia šiame sezone.

Lapkričio 10 d. Kretingos ,,Kretinga” namuose 89:80 [23:13; 21:23; 16:21; 29:23] nugalėjo Biržų ,,Biržų KKSC” (2 pergalės, 4 pralaimėjimai) komandą. Šiame susitikime kretingiškiai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (10 min. 23:13), o antrajame kėlinyje po L. Markaičio tritaškio skirtumas išaugo iki 14 taškų (17 min. 40:26). Trečiajame kėlinyje Biržų komanda sužaidė sėkmingai ir keletą kartų persvėrė rezultatą savo naudai, bet nė karto neįgijo didesnio negu minimalaus pranašumo. Lemiamame ketvirtyje Kretingos komanda sužaidė užtikrintai – po T. Maželio dvitaškio susigrąžino dviženklę persvarą (37 min. 81:71) – ir iškovojo dar vieną pergalę namuose.
Kretingos ,,Kretinga”: Martynas Airošius (12/15 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 43 naud. balai) – 30, Linas Markaitis (7/8 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 17, Linas Jonuška (9 atk.kamuoliai) ir Tadas Maželis (13 atk. kamuolių) po – 14, Kornelijus Stonkus (2/3 tritaškiai) – 7, Laimonas Remeikis – 4, Edgaras Danys – 3, Petras Piekus.
Biržų komandai Justinas Gečas pelnė 22 taškus ir atkovojo 13 kamuolių, Justo Šukelio sąskaitoje 21 taškas.

Lapkričio 11 d. kretingiškiai išvykoje 82:59 [26:17; 21:16; 15:14; 20:12] sutriuškino Šiaulių ,,KA Saulė-ASKA-Grafų baldai” (6 pralaimėjimai) komandą. Šiose rungtynėse iniciatyvą į savo rankas svečiai perėmė jau pirmojo kėlinio viduryje, o besibaigiant kėliniui atitrūko 9 taškais (10 min. 26:17). Paskutiniąją antrojo kėlinio minutę Kretingos komanda pirmavo jau – 16 taškų (20 min. 47:31). Šiauliečiams IV kėlinyje buvo pavykę priartėti iki 12 taškų skirtumo, bet Kretingos komanda užtikrintai užbaigė rungtynes ir iškovojo įtikinamą pergalę.
Kretingos ,,Kretinga”: Tadas Maželis (8/10 dvitaškiai, 14 atk. kamuolių, 43 naud. balai) – 28, Linas Markaitis ir Linas Jonuška po – 12, Martynas Airošius – 10, Laimonas Remeikis – 8, Edgaras Danys – 7, Kornelijus Stonkus – 5, Simas Endriekus ir Petras Piekus.
Šiaulių komandai Dominykas Ratkus pelnė – 12, Mindaugas Vėta – 10.

Lapkričio 17 d. Kretingos komanda išvykoje susitiks su Akmenės SCKK ,,Akmenės cementas” (4 pergalės, 2 pralaimėjimai) komandą, o lapkričio 18 d. 16 val. namuose priims Plungės ,,Olimpą” ” (3 pergalės, 3 pralaimėjimai).